banner864

'Davayı kazanan kişi orada yok Türkiye kendini nasıl savunacak?' 08 Ocak 2015, 18:57

Hukukçular, 28 Ocak'ta AİHM Büyük Daire'de görülecek olan Perinçek- İsviçre davasında Türkiye'nin büyük bir zafer kazanacağı görüşünde. Ancak İşçi Partisi lideri Doğu Perinçek'in yurt dışı çıkış yasağı henüz kaldırılmadı! Ulusal Kanal'a konuşan milletvekilleri “Türkiye kendisini nasıl savunacak?” diye sordu.

'Davayı kazanan kişi orada yok Türkiye kendini... paylaşan: ulusalkanal
 Türkiye 28 Ocak'ta AİHM Büyük Daire'de görülecek Perinçek-İsviçre kilitlendi. Soykırım yalanını çürütecek duruşma için hazırlıklar hızlandırıldı. Ancak İşçi Partisi Lideri Perinçek'in yurt dışı çıkış yasağı henüz kaldırılmadı!
CHP'li ve MHP'li milletvekilleri yasağın bir an önce kaldırılmasını istedi.

CHP'li Rıza Türmen, İçişleri Bakanlığı'nın devreye girmesini istedi.

Ergenekon davasının çöktüğünü vurgulayan CHP İzmir Milletvekili Erdal Aksünger de ”vatandaşlık hakları geri verilmeli” dedi.

Yasağa tepki gösteren bir diğer isim MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık oldu. Işık, “Türkiye kendini şimdi nasıl savunacak?” diye sordu.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Ertuğrul Özkan :

burası ülke değil....resmen '' komedi tiyatrosu '' bu kadar şaşkın ve ne yaptığını bilmeyen kişilerin iktidara gelmesi ancak komedi tiyatroların da mümkün olur ki....bu da bu ülkenin tam bir '' komedi tiyatrosu '' olduğunu ispat eder

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar