banner864

Davutoğlu'ndan CHP'ye sert sözler! 01 Ekim 2014, 20:57

Başbakan Ahmet Davutoğlu da Meclis'teki tezkere oylaması için "yarım imtihan günüdür" ifadelerini kullandı. Davutoğlu, "CHP hayır derse tarihe IŞİD'in yanında yer almış olarak geçecektir" dedi.
Başbakan Ahmet Davutoğlu, Meclis resepsiyonu çıkışında gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Davutoğlu, tezkerenin oylanacağı günün imtihan olduğunu söyledi, "Kim IŞİD'in yanında kim karşısında göreceğiz, CHP ve HDP için imtihan günüdür." dedi.

Ahmet Davutoğlu,  "CHP hayır derse tarihe IŞİD'in yanında yer almış olarak geçecektir" ifadelerini kullandı.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Sami ÇETİNNKAYA :

teskere sonucu ışıd'a karşı konulmalı ama asla suriye hükümetine dokunmayalım esat'ı destekleyelim ışıd emperyal paralı askerler gibi bir örgüt ışıd kullanarak ortadoğu petrollerini emperyaller sömürmek, kürtisten bölgeleri oluşturup büyük kürditanı ve2.ci israil devletini kurmak üzere ileride türkiyeytida bölmeye kalkarlar. türkiyeyyede saldırırlar. uyanık olalım abd hem ışıd hemde türkiyeyi kendi yararları için kullanmak istiyor. madem ışıda karşı konulacak ama esat hükümetini desteklemeliyiz karışmamalıyız. emperyalizmin piliğini artık türkiye temizleyecekte yanlık daha pislik temizlemeye kalkarak esat hükümetine dokunmayın suriye parçalanır büyük kürdfistan oluşturmak üzere türkiyeyede emperyaller ilerde saldırır böler uyanık olalım fazla pislik temizlemeye kalmayalım ama ışıd emperyal piliğinir esat ortadoğu gülüdür o güle dokunmayalım. ileride bizede dokunurlar acı bedeller öderiz.

Timur :

elestirene bakin, nereye elini attiysa orasini dagitana bakin ... beceriksizligin ustasi; suriye'ye karismasaydiniz isid simdi olurmuydu ?... asil soru su.. kimin isidle oldugu degil... isidi kim yaratti ? soru budur . isidi akp yaratmistir ...

İsmail acı :

Diyecegim odurki, size inanmak güç,suriyeyle sorunları o kadar kişiselleştirdinizki, sanki işide degil,suriyeyi işgal teskeresi gibi bir izlenim bıraktınız, size inanmıyoruz. Ayrıca her demecinizde, suriyedeki muhalif güçleri desteklemekten bahsediyorsunuz, yeni işidler yaratma peşindesiniz, yanlış yapıyorsunuz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder