banner864

Davutoğlu'ndan skandal açıklama! 25 Aralık 2014, 12:40

Başbakan Davutoğlu 16 yaşındaki çocuğun gözaltına alınması ile ilgili konuştu.
Başbakan Ahmet Davutoğlu'na lise öğrencisi M. E. A'nın tutuklanması soruldu. Davutoğlu, "Kim olursa olsun Cumhurbaşkanlığı makamına saygı gösterilmeli" dedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu Sosyal Hizmet Modellerinden Yararlananların İstihdamına İlişkin Kura Töreni'ne katıldı. Davutoğlu'na lise öğrencisi M. E. A'nın tutuklanması soruldu. "Kim olursa olsun Cumhurbaşkanlığı makamına saygı gösterilmeli" dedi.

"Şimdi bakın bu bu konu ile ilgili değil tamam mı! Kim olursa olsun Cumhurbaşkanlığı makamına saygı gösterilmeli. Bu konu hukuki bir konu. Dolayısıyla bu konuyla ilgili burada soru sormayın."


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

yasar acar :

.cumhurbaşkanlığı makamına saygı duyuyoruz. sorun bu değil ki. mevcut cumhurbaşkanı türkçe ile felsefe yapılamayacağını söylerse hangi ülkenin cumhurbaşkanı olduğu konusunda şüpheye duyuyor insan. eleştiri makama değil makamdaki kişiye karşıdır. istisnasız herkes eleştirilebilir. hatasız kul olmaz diye özlü söz vardır . o kişi allahın bir kulu ise eleştirilebilir. site yöneticisi büyük harf işini çözün bu ne.!!!

Orhan Ferda Hancan :

cumhurbaşkanlığı makamı ayakta alkışlanır fakat makam kişilerce, taşınmaktan yoksun hale getirilirse, kişiler eleştirilir ,eleştirilere tahammülü olmayanlar,bu makamı hak etmiyorlardır ve istifa etmeleri gerekir aksi taktirde hainlikle suçlanırlar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar