banner864

Devlet Bahçeli'den yeni açıklama 14 Ağustos 2015, 19:02

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, koalisyonla ilgili yazılı açıklama yaptı.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, koalisyon görüşmelerine ilişkin yaptığı basın açıklamasında; "Beklentimiz, AKP ile CHP'nin dürüstçe, hiçbir hesap yapmadan, korkularını aşarak, anlaşmazlığa neden olan tekliflerini soğumaya alarak tekrar bir araya gelmenin yollarını bulmalarıdır. Bu şartlar altında Türkiye hükümetsiz bırakılmamalıdır" dedi.
MHP lideri Devlet Bahçeli, koalisyon görüşmelerine ilişkin yaptığı basın açıklamasında; "Kamuoyuyla paylaştığımız daha önceki ilke ve şartlarımızın kabulü halinde, önce ülkem ve milletim diyen Türk siyasetinin 46 yıllık dev çınarı Milliyetçi Hareket Partisi değil elini, gövdesini taşın altına koymaya kararlıdır. Hiçbir şey bitmiş gibi düşünülmemelidir. MHP varsa her zaman Türk milleti ve Türkiye için ümit vardır" dedi.

MHP lideri Devlet Bahçeli, koalisyon görüşmelerine ilişkin yaptığı basın açıklamasında; "Seçim tekrarına olumlu bakmamız mümkün olmadığı gibi, azınlık hükümeti ya da seçim hükümeti kurulmasına da sıcak yaklaşmamız olmayacak bir şeydir" dedi.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Uyan ! :

Haklisin CHP , MHP , HDP Koalisyonu Akan Kanida Durdurur , Türkiyede Süfyandan Ve AKP den Kurtulur Biraz Cesaret Bahceli

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder