banner864

Direnen Suriye'den mesaj var 29 Ekim 2013, 16:16

Suriye Cumhurbaşkanı Başar Esad Türk milletinin Cumhuriyet bayramını kutladı. Baas Partisi'nin İşçi Partisi'ne gönderdiği mesajda; "Türkiye Cumhuriyeti’nin Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kuruluşunun 90'ıncı yıldönümünü kutlayan dost Türk halkını selamlıyoruz" ifadesi yer aldı.
 Suriye'de emparyalizme karşı direnen Cumhurbaşkanı Beşar Esad'dan Türk milletine 29 Ekim mesajı geldi. Beşar Esad'ın lideri olduğu Baas Partisi'nin kutlama mesajı, Merkez Komite üyesi Şehnaz Subhi Fakuş imzasıyla İşçi Partisi'ne gönderildi. 
Türkiye Cumhuriyeti’nin Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kuruluşunun 90. yıldönümünü kutlayan dost Türk halkını selamlıyoruz. Türk halkına esenlik ve barış diliyoruz. Başbakan Erdoğan’ın Suriye‘ye yönelik nefret dolu politikasına, müdahalelerine ve ülkemizdeki teröristlerle bağlantılarına karşı Suriye halkı ile ayağa kalkan Türk halkına teşekkür ediyoruz. Yaşasın Suriye halkının gerçek dostu Türk halkı!


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ERDiNC ÜNLÜ :

SONSUZA DEK Atatürk´lü Türkiye Cumhuriyeti, Esad´li Suriye Arap Cumhuriyeti sonsuza dek var olacak! Türk halki ile Suriye Arap halkinin dostlugu, kardesligi sonsuza dek var olacak! Emperyalisler ve isbirlikcileri helak olacak! Yasasin Türk milleti! Yasasin Suriye Arap milleti! Türk milletine ve Suriye Arap milletine savas acan Sevr hortlaticisi, Sykes-Picot hortlaticisi emperyalistlere ve isbirlikcileri siyonist muhafazakar, gerici, yikici, bölücü hainlere, katiller sürüsüne inat; Ne Mutlu Türküm Diyene! Allah Suriye Bessar u Bes!

TC Genc :

tesekkurler sayin esad.

hüseyin şen :

İşte bu. .. daha ne desin. İslam adına insan çiğeri yiyen vahşi yaratıkları örtülü ödenek adı altında çocuklarımızın parasıyla besleyenlere...

Tc vatandaşı :

komşular düşman olamaz en kısa zamanda barışa huzura kacuşmanız dileğiyle Türk halkı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar