banner864

Dışişleri Bakanı'ndan çarpıcı açıklama! 05 Nisan 2015, 16:22

 Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Litvanya ziyareti dönüşünde yurtdışındaki Ermeni lobisinin faaliyetleriyle ilgili çarıpıcı bilgiler verdi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Çavuşoğlu, F tipinin Diasporaya hizmet ettiğini ve bunu bizzat Ermenilerden duyduklarını kaydetti.
Dışişleri Bakanı, F tipi örgütün çalışmalarına diasporanın bile şaşırdığını vurguladı.

"Türkiye karşıtı bir panele katılan Ermeniler bu yapının mensuplarına “Biz bile sizin kadar radikal değiliz” demişler. Bize soruyorlar “Bir Türk nasıl ülkesinin aleyhine bu kadar çalışır?” diye"

Geçmiş 24 Nisan’larda savunmada kaldıklarını kabul eden Dışişleri Bakanı, “Şimdi insiyatif alıyoruz. Aktif bir politikayla barış isteğimizi dile getiriyoruz” ifadesini kullandı.

Milli Güvenlik Siyaset Belgesi’ni güncellemek üzere son kez üzerinden geçeceklerini belirten Çavuşoğlu, “IŞID ve Paralel Yapı gibi tehditler elbette eklenir” değerlendirmesinde bulundu.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Deniz :

çok güzel bir soru "bir türk ülkesi'nin aleyhine nasıl bu kadar çalışır?" çünkü bu adamların damarlarında asil türk kanı yok hepsinin geçmişine soy ağacına bir bakın ya pontuslu rum ya dersimli ermeni ya siyonist yahudi ya da atatürk düşmanı şeriatçı yada emperyalist güçlerin satın aldıkları kuklalar çıkar .

mdd :

ne istedilerde vermedik diyen sizlerdiniz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar