banner864

Dışişleri Bakanlığı açıkladı: ABD ve NATO başta olmak üzere 23 Şubat 2015, 12:49

Şah Fırat operasyonun ardından Dışişleri'nde telefon trafiği de arttı. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuştoğlu, Amerika ve NATO olmak üzere birçok ülke ve kuruluşun üst düzey isimleri ile telefonla görüştü.
 Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Suriye topraklarından Şah Fırat operasyonunun ardından yabancı mevkidaşları ve uluslararası kuruluşların üst düzey yöneticileriyle telefonla görüştü.
Görüşmelerle ilgili Dışişleri Bakanlığı'ndan yazılı açıklama yapıldı. 

Açıklamada, başta ABD ve NATO olmak üzere bir çok ülke ve kuruluşla görüş alışverişinde bulunulduğu belirtildi.

"Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Hollanda Dışişleri Bakanı Koenders, İngiltere Dışişleri Bakanı Hammond, Danimarka Dışişleri Bakanı Lidegaard, Suudi Arabistan Dışişleri Bakanı Faisal ve NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile telefon görüşmeleri yaparak, Süleyman Şah Karakolu'nun nakledilmesi başta olmak üzere güncel gelişmeler hakkında görüş alışverişinde bulunmuştur"

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

FERHAT :

akp türki̇yede herkesi̇ koyun zannedi̇yor gali̇ba mi̇llet uyandi haberi̇ni̇z olsun

melsa :

bir gövde gösterisi seçim propagandası,milli birlik gösterisi,toplumu bir konuda birleştirme oyunu 2. perdemize hoş geldiniz...tek iyi tarafı hiç kimse zarar görmeden yurda geri dönmeleri...1. perde cinayet ,tecavüz vs . suça karşı dik duruş tek yönde toplamaya yönelikti...buda 2. perde ....kısaca bakın biz milletimiz için çalışıyoruz...efendiler biz geleceğinizin garantisiyiz... :p. ..akp +1 puan onların mantığına göre.........hani şimdiye kadar nerdeydiler diyordunuz ya işte cevabı.... niyet belliyse elindeki kartları kozları yerine göre oynarsın...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar