banner864

Doğu Perinçek Silivri'den ne mesaj gönderdi 07 Mart 2014, 23:32

İlker Başbuğ'un tahliyesi Silivri Cezaevi önünü bayram yerine çevirdi. İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey, Başbuğ'un tahliyesinden büyük sevinç duyduklarını belirtti. Silivri Cezaevi önünde açıklama yapan Özbey, "Millet Genelkurmay Başkanı'nı bu zindandan kurtardı. Şimdi sıra Doğu Perinçeklerde. Karar tüm tutuklular için geçerlidir" dedi. Özbey, İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in mesajını okudu. 

İşte İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'ten Türk Milleti'ne o mesajı


Yorumlar

israfil çiğdem :

silivri kahramanları hoş geldiniz.sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Barış Türkmen :

madem ki haksiz yere mahkum edilenler yavaş yavaş özgürlüklerine kavuşmaya başladılar.madem ki özgürlük bu kadar çok sözü edilen bir konu olmaya başladı.o zaman bundan sonraki dönemde iktidar sahibi olacaklar,artık lütfen özgürlüklerin arttırılması, daha özgür,insanların düşünceleri ve siyasi görüşleri yüzünden zulüm görmedikleri bi türkiye sözü versinler lütfen.zorunlu askerliği kaldırarak,savaş politikalarına bir son vererek başlasınlar örneğin.

sebahattin kömürlü :

doğudan, aydınlık bir güneş doğacak.

İbrahim Onay :

silivrideki mahkûmların hiç birisinin orada olmamaları gerekirdi !

Ceren BAŞKURT :

Her şeyi gördüğü ve anlattığı için terorist muamelesi gören YURTSEVER ATATÜRKÇÜ büyüklerimiz zindana koyuldu çünkü onlardan korkuldu... Uğur MUMCU'yu Turan DURSUN'u Deniz GEZMİŞ'leri ve daha nicelerini öldürdükleri gibi !!! HER ŞEY ORTAYA ÇIKACAK HAK YOLUNU BULACAK ATAM BİZE EMANET ETTİĞİN BU CUMHURİYETİ SAHİPSİZ BIRAKMAYACAĞIZ !!!

Alpagut Ozelkan :

avustralya da yasiyorum ,ama gonlum hep sizinle isci partili arkadslarim

k.d. :

yazik bu atatürk milletine yazik

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar