Doktoru açıkladı: Demirel ölümünden birkaç saat önce.. 17 Haziran 2015, 10:37

 ANKARA’da 13 Mayıs’tan itibaren tedavi gördüğü Güven Hastanesi’nde vefat eden 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, doktorlarının izin vermemesi nedeniyle 7 Haziran seçimlerinde oy kullanamamıştı.

Demirel’in aile doktoru Aylin Cesur, “Bilinci zihni son derece açıktı. Seçimleri ve seçim sonrası tüm gelişmeleri takip etti” dedi.

Demirel’in ölümünden birkaç saat öncesine kadar bilincinin açık olduğu ve kendisine eşlik edenlerle sohbet edip akşam yemek yediği de öğrenildi.

Kaynak: Hürriyet
Yorumlar

SOSYALİST :

vatansiz sosyali̇stlerden daha çok mi̇lli̇cİ ve türki̇ye sever i̇di̇. mekani nur olsun

devrimci :

nur içinde yatsın

mustafa süner :

ülkemizin kalkınmasında çok önemli görevleri yerine getirmiş tam bir devlet adamı idi ülkemizdeki oto fab. onun sayesinde açılmış yüzlerce barj yapmıştır(200den fazla)a imza atmıştır en çok hakarete uğrayan fakat kimseyi dava etmeyen kişiliği ile övünür dü her kezin olduğu gibi onunda hataları olmuştur solcu kimliklere siyasisilere omdüsmanlık yapmıştır bence tek kusuru yahya nur içinde yatsın mekanı cennet olsun....her kim ölmüş biri hakkında güzel sözler söylerse sevaba girer ölmüş birinin arkasından kötü hakaret sözler türk insanına yakışmaz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar