banner864

Dolmabahçe'de Akil insanlar buluşması 18 Ocak 2014, 23:10

12 kişilik Akil insanlar heyeti, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve AKP Grup Başkan Vekili Mahir Ünal ile görüştü. Görüşme sonrası açıklama yapan heyet, "İçinde bulunduğumuz kriz, sürecin devam etmesiyle aşılabilir" dedi.
Açılım sürecinde halkı ikna turları düzenleyen Akil İnsanlar, Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay ve AKP Grup Başkan Vekili Mahir Ünal ile görüştü.

Dolmabahçe'deki Başbakanlık Çalışma Ofisi'nde yapılan görüşmeye, Aralarında Zübeyde Teker, Doğu Ergil, Avni Özgürel, Beril Dedeoğlu, Ali Bayramoğlu'nun da bulunduğu 12 kişilik Akil İnsanlar heyeti katıldı.

Basın kapalı gerçekleşen görüşme sonrası Akil İnsanlar basın açıklaması yaptı. Açıklamada, görüşmenin açılım süreci ile ilgili olduğu ve yolsuzluk skandalının sürece yansımasının görüşüldüğü belirtildi.

Heyet, yaşanan krizin çözümü için açılım sürecinin devam etmesi gerektiğini ifade etti. Açıklamada, "Sürecin devamıyla bu sıkıntılar aşılabilir. Fikir birliği içinde olduğumuz gördük." denildi

ulusalkanal.com.tr

 
Etiketler

Yorumlar

Yılmaz Evren :

hala akil insan akıl vericileri varmı?ortalık toz duman ,milletin huzuru kaçtı.siz halaakil olma gibi savsatalarla uğraşıyosunuz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar