banner864

Egemen Bağış 'mahrem ilişkiyi' kabul etti 26 Ekim 2013, 08:46

Egemen Bağış'ın Avukat Muhammed Hardalaç da mahkeme kararına dayanarak Aydınlık gazetesine bir faks gönderdi. Avukat Hardalaç, yazıda haberin Aydınlık'ın internet sitesinden kaldırılmasını istedi.
 Ankara 18. Sulh Ceza Mahkemesi, Redhack'ın ortaya çıkardığı ve Aydınlık'ın 22 Ekim Çarşamba günü "RedHack, Egemen Bağış'ın e-postalarını yayınladı: Ricci ve Bağış arasında mahrem ilişki" başlığıyla haberleştirdiği e-postanın yayınlanmasının Bağış'ın özel hayatını ihlal ve kişilik haklarına saldırı niteliğinde olduğu gerekçesiyle yayından kaldırılması kararı aldı.

Egemen Bağış'ın Avukat Muhammed Hardalaç da mahkeme kararına dayanarak Aydınlık gazetesine bir faks gönderdi. Avukat Hardalaç, yazıda haberin Aydınlık'ın internet sitesinden kaldırılmasını istedi. Yazıda, "Müvekkilin özel hayatının gizliliğini ihlal ettiği ve kişilik haklarına saldırı niteliğinde olduğu tespit edilmiş olduğundan, mahkeme kararı doğrultusunda müvekkil hakkında yayınlanan haberlerin yayından kaldırılması konusunda gerekli işlemlerin ivedilikle yapılmasını talep ederim" denildi. Fakat, bahsi geçen mahkeme kararında Aydınlık'ın internet sitesi hakkında bir karar yok. Mahkeme kararında RedHack'in resmi twitter adresinden ilgili e-posta içeriğinin kaldırılması istendi.

Aydınlık

Yorumlar

mehmet gül :

bu halk sizi seçiyor ve herşeyinizi bilmelidir gizliniz olmamalıdır sen bir millet vekili aynı zaman da bir bakansın

çağdaş51 :

yandaş olmayan insanlar söz konusu olduğu zaman telefon dinleme gizli kameraya çekme toplumda yalan iftira ve dedi kodu yaymak gibi iğrenç yöntemleri kullanmaktan çekinmiyor bu karanlık zihniyet kendilerine geldiği zaman özel hayat oluyor

Fikret NiHAN :

ne demişti üstat yalçın küçük,her ibraninin gizli bir ilişkisi vardır.egemen bakis yanlışlamadı yalçın hocayı.

b.erdinç :

asıl mahrem ilişki ab ve abd ile olan gizli ilişkilerde aranmalıdır. egemenlik bağışlanamaz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder