banner864

Egemen Bağış'tan skandal Twitter gafı 25 Ocak 2014, 16:20

17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonu sonrası hakkındaki iddialar nedeniyle AB Bakanlığı görevinden alınan ve hakkında fezleke hazırlanan Egemen Bağış, CHP lideri Kılıçdaroğlu hakkında Twitter'da 1996 tarihli bir gazete haberinin başlığını yanlış anlayıp paylaştı.
1 Mayıs 1996 tarihli Milliyet Gazetesi'ndeki haberi Twitter'dan paylaşan Bağış, "Ak Partiye iftira atıp hakaret eden CHP'lilere dava açacağız. Ayrıca hatırlatmak lazım; Genel Başkanları tescilli" diye yazdı.


Bağış ayrıca tweetiyle o haberi de yayınladı.Bağış'ın gafı haberin detayını okuyunca ortaya çıktı. Kılıçdaroğlu fotoğrafının bulunduğu "SSK'yı dolandırıp cezasız kaldılar" haberinde eleştirilmiyor, tam tersi şikayetçi sıfatıyla yer alıyordu. Habere göre Kılıçdaroğlu, Sayıştay raporlarında taraflı davranılarak suçluların kayırıldığından ve SSK'yı dolandıranların cezasız kaldığından şikayet ediyor.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

cetin egemen :

zavallilar okuduklarini da anlayamiyorlar ama ne yazik ki layik olmadiklari yerde bulunuyorlar.

Kasim Akuzum :

Egemen Bagis`in kafasi cok karismis ne yapsin?paralari nereye saklayim diye dusunmekten haberin detayini okumadan haber buldum diye sevinmistir.Fakat sevinci kursaginda kalmistir.Haberin deyayini okuyunca.

Filiz sonmez :

napsin zavvalilar bir sey bulamiyolar sasirdilar iyice

Murat Ekelik :

Bunlar çok film çevirmiş figüran arıyor

mcenap aytepe :

memleketide boyle dikkatli idare ediyorlar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar