banner864

Egemen Bağış'tan yeni skandal! 03 Kasım 2013, 19:08

AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın twitter'da paylaştığı 'tüp geçit' fotoğrafı CHP'nin değil AKP'nin başını ağrıtacak.
AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış'ın twitter'da paylaştığı 'tüp geçit' fotoğrafı CHP'nin değil AKP'nin başını ağrıtacak.

Twitter’da bugün “CHP’nin tüp geçiti” yazılı bir fotoğraf paylaşan Avrupa Birliği (AB) ve Başmüzakereci Egemen Bağış, fena faka bastı. Twitter hesabından paylaştığı fotoğrafın altına, “Ak Parti iktidarı kıtaları buluşturan MARMARAY’ı yaptı ama milletimiz CHP’nin Tüp Geçitlerini unutmadı.” yazan Egemen Bağış’ın yalanı kısa sürede ortaya çıktı.

Siyah-beyaz fotoğrafta tüp sırası bekleyen insanlar görülüyor. Fotoğraf siyah beyaz olunca ‘eskiymiş’ gibi algılansa da bu fotoğraf geçtiğimiz günlerde Van’da çekildi. CHP’ye gönderme yapmak için “CHP’nin tüp geçiti” yazılı fotoğrafı paylaşan Bağış, aslında bu ‘tüp geçidin’ AKP’ye ait olduğunun farkında değildi.

Van’ın Erciş İlçesi’ndeki çadır kentte çekilen fotoğrafın hikayesi ise şöyle; “Depremin vurduğu Van’ın Erçiş İlçesi’ndeki çadır kentte geceyi katalitik soba başında geçirmek zorunda kalan vatandaşlar, akşam saatlerinde getirilen tüpler için sıraya girdi, yenilerini almak için sabırsızlıkla bekledi.”

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan Egemen Bağış, yine CHP’yi hedef aldığını düşündüğü sırada AKP’ye çakarak büyük bir skandala imza atmış oldu.

Haberlere konu olan fotoğraf Turaç Top / Van, Doğan Haber Ajansı (DHA)’ya ait. (Sozcu.com.tr)


 
Etiketler

Yorumlar

aslansaray :

hani din iman nerde, siz hani dindar partidiniz, şeffaftınız, ne oldu, tüp geçidi milletin parası ile yaptığınızı unutmayın

murat erbudak :

Herkes birgün kendi yalanın kendi'si söyleyecektir! Mırım suresi.

Veli Yıldırım :

Ağababası nı taklit ediyor! Yakındır bunların sonu, bildikleri tek şey Yalan dolan!

Serdal Sabri :

gerçeği sürekli ters yüz eden, günaha düşkün olan herkesin vay haline. (casi̇ye suresi̇ / 7) başkasını karalarken dikkat etmek lazım bu haberi yapan akp mi yoksa başka birilerimi acaba !!!!!! inancı varsa yoksa sorun yok zaten

Emre Metin :

Ampulleri boyle boyle patlayacak...

sydneyden turan :

yahu bu adamlarda hic durustluk yokmu bunlarin basbakanida baska birinin siirini utanmadan ismini degistirdi bakani bunu yapmis cokmu. ne gunlere kaldik.

Tayfun Özenci :

allah her zaman seni̇ böyle şaşirtsin eğemen bağış.

ismet cankurt :

bunlar kasarlanmis yalancilar,yüzleri kizarmaz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder