banner864

Emekli Kurmay Albay Dursun Çiçek, Ulusal Kanal’a konuştu 23 Ekim 2014, 18:24

Islak İmza tertibiyle, kumpasın Türk Silahlı Kuvvetleri'nin üst kademesine uzanması için hedef seçilen Emekli Albay Dursun Çiçek Ulusal Kanal'a konuştu. Kumpasçılardan şikayetçi olan Albay Çiçek, "Polislerle ilgili tutuklamalar başladı. Sıra hakim ve savcılarda" dedi.

23 DURSUN CICEK paylaşan: ulusalkanal
Ergenekon davası 5 yıl tutuklu kalan Emekli Albay Dursun Çiçek, "milli orduya kumpası" Ulusal Kanal canlı yayınıda anlattı.

Çiçek, kumpas soruşturmalarıyla ilgili birlgi verdi.

Sivil görevlilerin yanı sıra hakim ve savcıların da kumpaslarda görev aldığını vurgulayan Çiçek, HSYK'yı göreve çağırdı.

Emekli Albay, F ttipi örgütün tek başına hareket etmediğini hatırlattı, dış bağlantılara dikkat çekti.

Kumpası soruşturan savcıdan Islak imzanın yeniden incelenmesini isteyen Çiçek, "Bu adım kumpası çözecek" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Kenan Töremiş :

Ya ötesi varmı İlker Başbuğun Tutuklama Emir ve Talimatını Tayyip Erdoğan'ın verdiğini Polis Müdürü çatır çatır basın açıklamasıyla anlattı.Penselvenya'daki Fethullah Gülen Cemaatı ve AKP'si İktidarı TSK'lerine Kumpası Kuranlar'dır artık Gizli birşey Yok Herşey açık açık ortada.Tayyip Erdoğan değilmi?Dünya'nın Gözleri Önünde 17/25 Aralık Yolsuzluğuna Bozdağ'la birlikte Darbe yapan.Cumhurbaşkanlığı Seçimini Ekmeleddin Efendi Kazansaydı bile.Tayyip Erdoğan Seçimi Kabul etmeyip,ğine Cumhurbaşkanlığı Koltuğuna oturacaktı,AKP'si İktidara Fethullah Gülen Cemaatıy'la başladı ana 12'yîl içerisinde AKO'sine daha birçok Cemaatler'de katıldı.Yani Anlıyacağınız Tayyip Erdoğan Türkiye'de Cemaatlar'la bir olup Sivil Darbe Yaptı.Allah Türkiye'nin Yolunu açık eylesin.Türk Milletini Tayyip'in ve AKP'nin Şerrinden Korusun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar