banner864

Emine Erdoğan'a şok! 01 Eylül 2014, 15:24

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite diploması tarışmalarından sonra şimdi de Emine Erdoğan'ın hangi okuldan mezun olduğuna dair tartışmalar başladı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversite diploması tarışmalarından sonra şimdi de Emine Erdoğan'ın hangi okuldan mezun olduğuna dair tartışmalar başladı.

Cumhuriyet gazetesinde yer alan habere göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'n Köşk'e çıkması ile Köşk'ün resmi internet sitesi de yenilendi. Sitede Erdoğan'ın yanı sıra eşi Emine Erdoğan'ın da biyografisi yer alıyor. Yayınlanan biyografi de Emine Erdoğan'ın eğitim durmumu ile ilgili verilen bilgiler kafaları karıştırdı.

Aslen Siirtli, Cemal ve Hayriye Gülbaran çiftinin 5’inci çocuğu olarak 21 Şubat 1955’te İstanbul’da dünyaya gelen Emine Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı resmi sitesinde İstanbul Kız Meslek Lisesi'nden mezun olduğu belirtiliyor. Emine Erdoğan'ın daha önce ilkokul mezunu olduğu iddia ediliyordu.

Soner Yalçın'ın 2008 yılında yayınlanan 'AKP'nin tesettüre girme hikayeleri' yazısında ise Erdğan'ın 15 yaşında örtünerek, okuldan ayrıldığı yazıyor.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Yazık :

mezun oldukları okullar bir yana, daha çok bunları o mevkilere getirenlere sinirleniyorum.

Malik boyraz :

ilk okul lise en iyisi universite deyin millet in kafasi karismasin

uzaktan :

tabii fakir fukaranin kullandigi seyleri kullanmaz ve giymez, elbet en iyisi ve pahalisi olmali ki ayni uluslararasi konumda olan kadinlarin seviyesinde olsun. egitim ne ise yarar, ayakkabi kutulari, gemicikler ve isvecre hesaplari olunca.

YusufD :

kız meslek lisesi de, hangi kız meslek lisesi ve hangi tarihte mezun oldu? belki sınıf arkadaşları tebrik etmek isteyecektir.

Selcuk insel :

Tahsilini boşver. Çanta koleksiyonuna bak.bu koleksiyona başbakanlık maaşı yetmez.bakalım c.bşklığı maaşı yetecekmi. Herbiri 20-30 bin dolar.Sakın kimse çakma Luis Witton demesin,çakarım.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar