banner864

Emine Ülker Tarhan, Doğu Perinçek'in ''Vatan'da Birleşelim' çağrısını değerlendirdi 17 Şubat 2015, 19:56

Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in "Vatan'da birleşelim" çağrısını değerlendirdi. Tarhan, resmi çağrı gelmesi durumunda değerlendirme yapacaklarını söyledi.

Perinçek'in Tarhan daveti paylaşan: ulusalkanal
Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in "Vatan'da birleşelim" çağrısını değerlendirdi. Tarhan, resmi çağrı gelmesi durumunda değerlendirme yapacaklarını söyledi.

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'in tarihi kurultayda yaptığı bu çağrıyı Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan değerlendirdi.

Meclis'te basın toplantısı düzenleyen Tarhan, resmi çağrı gelmesi durumunda değerlendirme yapacaklarını belirtti.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

E.Özaydin :

emine ülker tarhan gibileri bizim gibi toplumlarda nadir yetisir, böyle bir politikacinin yok olup gitmesine kimsenin gönlü razi olmamali ,onun icin eniyi bir sekilde ülke gercekleri dogrultusunda , 12 yilda akp ile ülkenin kayip ettikleri degerleri de göz önüne alarak , birlesme degerlendirmelidir,

Tanhu KAGAN :

yahu kadin neyi degerlendireceksin, vatan elden gidiyor, topraklari parca parca el- den cikmaya basladi, daha ne olmasini bekleyeceksin! ulker tarhani kiniyorum!

tano kozalak :

Sizin gibi saygin insanları tek çatı altında görmek ülkemiz için umut verici bir durum hep beraber atacagimiz güzel adımları ülkemiz adına sabırsızlıkla bekliyoruz guzel insanlar hepinize selam olsun..

recko şarköy :

katılacagına inancım tam gerçek vatanseverdir

Erman Pamir :

ben başkan olacağım, yok sen olmayacaksın yok öylesi olmamalı gibi sığ tartışmaların zamanı bitmiştir. vatanı kurtarma uğrunda kimse kimseyle ego pazarlığı yapmasın. yeter artııık, birleşin.

Muadip1 :

saygı duyduğum bir kişiliksiniz, lütfen ülkemizin bu durumunu iyi değerlendirerek çıkış umudu olan vatan partisine destek olunuz. sizleri vatan partisinde görmek umutlarımızı daha da güçlendirecek. lütfen yoksulun, işçinin, emeklinin bu halkın insanları liderleri olunuz.

Gürhan Salihlili :

emine hanım benim canım! onun olduğu her partiye oyumu veririm...

korkut türk :

sayin tarhan, vatan partisinde yer alacaginiza inaniyoruz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder