banner864

Emine Ülker Tarhan'ın partisinde ilk istifa 22 Ocak 2015, 00:25

Anadolu Partisi Genel Başkanı Emine Ülker Tarhan'ın dün Meclis Genel Kurulu'nda 4 eski bakanla ilgili yapılan Yüce Divan oylamasına katılmaması istifa getirdi.

İstanbul Maltepe eski belediye başkanı Prof. Dr. Mustafa Zengin, Anadolu Partisi'nden istifa ettiğini sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki hesabından duyurdu.

4 eski bakanın yüce divan oylamasına "tansiyon düzensizliği" gerekçesiyle katılamayan Tarhan'a göndermede bulunan Zengin, yaptığı açıklamada istifasının "sağlık nedeni" ile ilgili olduğunu belirti. Zengin, "üyesi bulunduğum partimin üyeliğinden ve tüm görevlerimden 'sağlık nedeniyle' istifa ediyorum" ifadelerine yer verdi.

Zengin'in Facebook hesabından yaptığı açıklama şöyle denildi:

Yorumlar

melek parman :

yorumsuz!!!

mustafa cenap aytepe :

istifa doğru idi ama halkın verdiği sevgi yanlış kullanıldı iki günde lider olunmaz işçi partide yerini alacaktı şimdi pisikolojik bir proje gibi gözüksede son oylama bolonu söndürdü.

H.Ayvataş :

atatürk'çü altı oku kararlılıkla savuna tek işçi partisi varken gidip başka bir parti kurmaları zaten yanlıştı.bugün gerçek atatürkçüleri dağılma değil birleşmeye ihtiyaçları var bu konuda işçi partisinin ciddi çalışmaları var 15 şubat'ta 15 bin kişilik büyük bir spor salonu tutuldu.kurultay toplanıyor süprizler var izleyin.

nilgün padır :

sayın salihli sanırım oy kulanmayanların ismini yanlış okudunuz... onlar kabul oyu verenler.. katılmayan emine ülker tarhan...

türkoğlu türk :

emine ülker tarhanın chp den istifa etmesi yanlıştı mücadelesini içerde kalarak yapması en doğal bir hakkıydıki herkez saygı gösteriyor ve seviyordu hata hata ayrılması hata idi

Alev Atılgan :

oy veri̇p gi̇deydi̇ hastahaneye, komada deği̇ldi̇ herhalde, mmecli̇se gelebi̇ldi̇ği̇ne göre. zaten hi̇ç sevemedi̇m bu hanımı

Doğan kapkıner :

gidin,gidin.yerinize sağlam adamlar gelecektir mutlaka.

Cengizhan :

sn.prof geç bile kalmış

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar