banner864

Emniyet Müdürü intihar etti 24 Aralık 2013, 14:09

Bir hafta içinde emniyette ikinci ölüm vakası yaşandı. Isparta Emniyet Müdür Yardımcısı Abdi Altınok, evinde başından vuruldu ve hayatını kaybetti. Altınok'un intihar ettiği bildirildi.
Isparta Emniyet Müdür Yardımcısı Altınok, hayatını kaybetti.

Evinde, beylik tabancası ile başına ateş edilmiş bir şekilde bulunan Altınok, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Evli ve 3 çocuk babası Abdi Altınok'un intihar ettiği bildirildi.

Emniyette bir ölüm vakası da Cumartesi günü yaşandı. Emniyet Genel Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Dairesi'nde görevli Emniyet Amiri Hakan Yüksekdağ aracının içerisinde kafasından vurulmuş olarak bulunmuştu.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

elif CEVRIM :

Yolsuzluk yetmedi cok sey bilenleri yok ediyorlar :(

Meryem gok :

Kimbilir neler biliyordu acaba intaharmi yoksa susturuldumu insan dusunmeden edemiyo!!!!!!!

Nermin yalçın :

Allah rahmet etsın... Kim zerre kadar iyilik yada kötülük yapsa onun karşılığını göreceği ve gram hakkın geçmeyeceği bir gün var... Benim kardeşim de emniyet müdürü... Herşeyine kefilim... Onun başına böyle bir şey gelse dünyayı alırım karşıma... Eğitimin, hak ve hukukun, sağlığın ve ordu ve askeri gelen siyasi partiye şekil almasını istemiyorum... Bundan daha cahilce bir şey olamaz... Her mesleğin için de iyiler de olur kötülerde... Mühim olan onları temizlemek

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar