banner864

Emniyette deprem sürüyor 04 Şubat 2014, 10:33

Türkiye'yi sarsan yolsuzluk ve rüşvet skandalının ardından Emniyet'e yönelik görevden alma dalgaları sürüyor. Bolu ve Kocaeli'de toplam 133 polisin daha görev yerleri değiştirildi.
17 Aralık'taki yolsuzluk operasyonlarının ardından başlayan Emniyet'te görevden alma depremi sürüyor. İki ilde daha toplam 133 polisin görev yerleri değiştirildi.

Bolu İl Emniyet Müdürlüğü’ne Mustafa Kızılkaya’nın atanmasının ardından bazı şube müdürlerinin görevden alınmalarından sonra, bu kez de geniş çaplı bir değişim yapıldı.

17 Aralık operasyonlarının ardından Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevinden alınarak Spor Şube Müdürlüğü’ne getirilen Kubilay Akgün, bu kez de Pasaport Şube Müdürlüğü’nde görevlendirildi.

Pasaport Şube Müdürü Cenk Akgün ise Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü görevine atandı. İl Emniyet Müdürlüğü’nde ayrıca aralarında başkomiser, komiser, komiser yardımcısı ve polislerin bulunduğu 120 polisin görev yeri değiştirildi.

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü'nde ise 12 emniyet müdürü ve bir anmiyet müdürü vekili başka yerlere atandı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

crnagorac :

emniyette polis kaldimi yakinda emniyetteki caycilari degistirmeye baslarlar belediyede zabitalar temizlik iscileride degistirmeler baslar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder