banner864

Emniyet'ten saldırı alarmı! 28 Ocak 2014, 11:33

Terör örgütleri tarafından olası saldırılarda kullanılacağı iddia edilen dört araç tedirginlik yarattı. Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı bütün kentleri uyardı, araçların hangi kentlerde olduğu ise bilinmiyor.
Terör örgütleri tarafından yapılacak olası saldırılarda kullanılacağı belirtilen araçlar emniyeti alarma geçirdi. İstihbarat birimleri, terör örgütlerinin 4 araçla bir saldırı hazırlığında olduğu bilgisine ulaştı. Güvenlik güçleri plaka, modeli ve rengi belirlenen 4 aracın peşine düştü.

Emniyet Genel Müdürlüğü ile Jandarma Genel Komutanlığı bütün kentleri uyardı. Güvenlik güçlerinden öncelikli olarak kendi can güvenliklerini sağlamaları istendi.Araçların hangi kentte olduğu bilinmiyor. Polis telsizlerinden de yapılan ve önlemlerin artırılması istenilen uyarı anonslarında, şu ifadelere yer verildi:

“Terör örgütü üyelerinin yapacağı olası saldırılarda 79 AR 407 plakalı kamyonet, 01 CLR 35 plakalı kamyonet, 10 RH 142 plakalı kamyon ile 1 GAN 774 yabancı plakalı otomobili kullanacakları bilgisine ulaşılmıştır. Tüm personelin öncelikli olarak kendi can güvenliklerini sağlayarak, belirlenen plakalara duyarlı olmaları gerekmektedir.”

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar