banner864

En önemli özelliği Bilal'in arkadaşı olmak! 17 Temmuz 2014, 17:13

Sıradaki haberimizin konusu "Bilal'in arkadaşı olmak". Çünkü Başbakan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın okul arkadaşı olmak ilginç meziyetleri de barındırmayı sağlıyor. Bunun en net örneği ise İbrahim Eren! Eren, hem Başbakanlık müşaviri, hem TRT Genel Müdür Yardımcısı hem de ATV Genel Müdürü!
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın okul arkadaşıydı. Önce Başbakanlık müşaviri, sonra ATV Genel Müdürü, sona TRT Genel Müdür Yardımcısı oldu. Adı geçen kişi Kartal İmam Hatip Lisesi mezunu İbrahim Eren...

Sözcü Gazetesi'nden Saygı Öztürk'ün köşesine taşıdığı habere göre, Sabah-ATV grubuna ait ATV Avrupa kanalının genel müdürlüğünü, Bilal Erdoğan’ın okul arkadaşı İbrahim Eren’in yaptığı ortaya çıktı.

İşadamlarından alınan rüşvetle oluşturulan havuzla satın alınan Sabah ve ATV’de Genel Müdür olan Eren'in başka meziyetleri de var!

Kadrosu Başbakanlık'ta müşavir olarak görünen İbrahim Eren aynı zaman da devlet televizyonu TRT'de de Genel Müdür Yardımcısı!

İbrahim Eren'in en önemli özelliği ise, Başbakan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın arkadaşı olması!

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

cenap ayteper :

ye memet ye yağma hssanın böreği ...ya öbüryanda aç bilaç .evsiz yersiz yurtsuz . ya arka mahalede hamile ailesini hastaneye götüremediği için hanımını ve evladını kaybeden baba ..tabi düşünce insandan insana farklı ama her insanda var olan namus isyanı bir gün hedefine babasını koyar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar