banner864

Erdoğan'a ilk tepki gazilerden! 20 Mayıs 2015, 19:46

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın milletvekillerinin askerlikten muaf tutulmasını savunması tepki topladı. Erdoğan’ın “Parlamento sürecini askerliğe sayarız, olur biter “ sözlerine yanıt Vatan Partisi Ankara Milletvekili Adayı Gazi Ertan Acır’dan geldi. Acır, “Mehmetçiği savaşa gönderip milletvekillerini askerden kaçıracak” diye konuştu. Yurttaşlardan da Cumhurbaşkanına tepki yağdı.
 Seçilme yaşının 18’e indirilmesi isteyen Cumhurbaşkanı  Erdoğan’ın “Askerlik ne olacak” sorusuna verdiği “Parlamento sürecini askerliğe sayarız, olur biter” yanıtı öfke patlamasına neden oldu.
Erdoğan’a ilk tepki gazilerden geldi. Vatan Partisi Ankara Milletvekili Adayı Gazi Ertan Acır öfkeliydi, Erdoğan’ın Mehmetçiği savaşa göndermek isteyip milletvekillerini askerden kaçırmaya çalıştığını söyledi.

AKP’nin “Askerlik görevinin fakirler yerine getirsin” düşüncesini savunduğunu belirten Acır Erdoğan’ın  İmtiyazlar İnsanlar Topluluğu yaratmak istediğini belirtti.

Erdoğan’ın askerliğe ilişkin sözlerini yurttaşlara da sorduk. O sözler yurttaşları kızdırmaya yetti. 

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

mustafa cenap aytepe :

konuş konuş aklınla fikrinle susma konuş şimdiş en büyük cephedesin konuş şu anda hattı müdafa etmiyorsun sattı müdafadasın konuş bu satıh yanlızca senin değil benim değil evlatlarımızın evlatlarının vatanıdır konuş yüce atatürkün dediği gibi sözlerin ve çığlığın ezelden ebede varsın konuş.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar