banner864

Erdoğan, Baykal ile görüşüyor 10 Haziran 2015, 11:28

Koalisyon seçenekleri masaya yatırılırken sürpriz bir görüşme gerçekleşti. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, eski CHP Genel Başkanı Deniz Baykal ile biraraya geldi. Baykal'ın, şu sıralarda yapılan görüşmenin ardından CHP Genel Merkezi'nde Kemal Kılıçdroğlu ile buluşacağı öğrenildi.
Koalisyon tartışmaları gündemin ön sıralarında yer alırken sürpriz bir gelişme yaşandı. Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın, bugün eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal ile biraraya geldi.

Buluşma Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun da yeni hükümet kurulması için yapacağı görüşmeler öncesinde gerçekleşti.

Görüşme talebinin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'dan geldiği, Deniz Baykal'ın da, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştükten sonra bu davete olumlu yanıt verdiği belirtildi.

Erdoğan Baykal görüşmesi şu sıralarda hala sürüyor. Baykal'ın görüşmenin ardından CHP Genel Merkezi'ne geçerek Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile biraraya geleceği ifade edildi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

tolga :

wolfovitz i de çağırsınlar kadro eksik kalmış! yüce önderimiz gazi mustafa kemal e anlatırlar artık ikinci büyük eseri olan chp ye nasıl ettiklerini...altıok bize emanet yaşasın vatan partisi

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar