banner864

Erdoğan da yalanlamadı 27 Mart 2014, 17:57

Dışişleri Bakanlığı’nda yapılan "Suriye ile nasıl savaşırız" görüşmesi ile ilgili Erdoğan'dan da bir açıklama geldi.

Diyarbakır'da konuşan Erdoğan, Youtube'a yüklenen söz konusu ses kaydı hakkında şunları söyledi:

"Bugün Youtube’a bir şey düştü. . Dışişleri Bakanlığı’nda ulusal güvenliğimizle ilgili Suriye’deki Süleyman Şah türbesi ile ilgili bir görüşme yapılıyor. Bu bile Youtube’a düştü. Bu ahlaksızlık, adilik, alçaklık, namussuzluktur. Bunların inine gireceğiz. Şu hale bak. Bu kadar önemli bir görüşmeyi ortam dinlemesi yaparak sen kime servis yapıyorsun"

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ankarali 06 :

türk milletine sesleniyorum uyanin artik!

muharrem elçi :

bir allahın kulu da çıkıp demiyorki tamam dinlemeler usülsüz amma velakin hırsızın hiç mi suçu yok?

ülkücülker :

seçime 2 gün kaldı izleyin doğuyu göremeyen batıdaki seçmen doğu bu hlde bu iktidar dönemi bu hle geldi hiç bir iktidar dönemi asker polis eli kolu bağlı değildi bak asker kışlasından çıkmayacak dediler çıkartmıyorlar da çıksa bir şu asker kışlasından taaa soylarını kazıyacak bunların ama hükümet yasaklamış askere herşeyi pkk ya serbest bunlarda montaj deseneniz Doğu ve G.Doğu'da PKK Şehirleri Ele Geçiriyor! PKK-KCK Asayiş Kimlik Kontrolü!

hakan soylerq :

one munite ile basladı savasla yukselecegini mi sanıyor bu

Timur :

akp'nin iktidarda kalmasi için suriye ile savas bahanesi aramasi gayet akp klasiklerinden biridir. bunlar için can millet önemli degil savasta ölen ölsün , önemli olan iktidarda kalmak; millet oy verdiklerini hiç ama hiç arastirmiyor zihniyeti anlamiyor !! .. basbakanin hayatina bir bakin , nerden nereye hikmetyarin diz dibinden apo ya sayin sehitlerimize kelle diyerek buralara gelmistir , bu zihniyet simdi basta düsünün gari !

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder