banner864

Erdoğan'dan çok sert sözler: Almanya, Zekeriya Öz'ü vermezse... 14 Ağustos 2015, 16:49

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, STK'larla biraraya geldi. Toplantıda konuşma yapan Erdoğan, Zekeriya Öz'le ilgili Almanya'ya çağrıda bulundu. "Süratle bunlarla ilgili büyük ihtimalle kırmızı bülten çıkacaktır. Kırmızı bültenle Almanya’yı da göreceğiz ne yapacak? Eğer yapmazsa, Almanya bizden herhangi bir suçluyu, Tayyip Erdoğan imzasıyla alamaz. Türkiye bir muz cumhuriyeti değildir" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarının satırbaşları şöyle:

Paralel örgütüyle, mezhepçi örgütüyle düşmanlığı bayrak edinmiş sözde aydınlarıyla, medyasıyla büyük bir ihanet şebekesinin koalisyonuna şahit oluyoruz. Buyrun şimdi görüyorsunuz, ne diyordu paralel örgütün önde gelenleri, hakimler savcılar yurt dışına kaçar mı ya? Onlar için adli kontrolle serbest bırakılma yakışır mı ya? Buyrun kaçtılar mı? Kaçtılar.

Ama bir şey çok anlamlıydı. Bir, onlar kaçmak suretiyle karakterlerinin cibilliyetlerinin ne olduğu ortaya çıktı. Şahsımla ilgili kaçacağımı söylüyorlardı, o 17-25 Aralık sürecinde, Cezayir seyahatine gittiğim zaman kaçıyor demişlerdi. Ne oldu? Ben buradayım.

Önce Gürcistan, sonra Ermenistan… Şimdi de Almanya. Şimdi de Almanya, şimdi göreceğiz. Almanya’yı da göreceğiz. Şimdi öyle zannediyorum ki; süratle bunlarla ilgili büyük ihtimalle kırmızı bülten çıkacaktır. Kırmızı bültenle Almanya’yı da göreceğiz ne yapacak? Eğer yapmazsa, Almanya bizden herhangi bir suçluyu, Tayyip Erdoğan imzasıyla alamaz. Türkiye bir muz cumhuriyeti değildir. (hürriyet)

Yorumlar

talebe :

yurt dışına kaçması için kaç para bahşiş verildi bunu bilmek hakkımızdır

deprem :

haa hhhaaaaa vermezlerse ne yapacan. savaşmı açacan

Şaman TÜRKSOY :

Yakın komşu kalmadı, sıra uzak komşularda. Ortada fol yok, yumurta yok; asıp kesiyor. Adamlar vermiyoruz mu dediler? Çoktan Almanya'dan ayrılmıştır, Kanada'ya gider. Sahte haham Tuncay'ı aldınız ya, Savcıyan'ı da alırsınız:)))

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar