banner864

Erdoğan'dan MİT TIR'ları açıklaması 30 Mayıs 2015, 20:29

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, MİT TIR'larının ortaya çıkan görüntüleri ile ilgili konuştu. Erdoğan, 'Bu haberi yapan kişi, bunun bedelini ağır ödeyecek. Öyle bırakmam onu" dedi
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan MİT TIR'larının Cumhuriyet Gazetesi tarafından yayınlanan görüntüleri ile ilgili konuştu. TRT yayınında konuşan Erdoğan haberi yapan gazeteyi hedef aldı.

Suriye'deki terör gruplarına götürmek üzere silah taşıdığı iddia edilen TIR'lar Adana ve Hatay'da durdurulmuştu. Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, yaptığı haberle MİT TIR'larına ilişkin görüntüleri yayınlamıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Can Dündar'ı canlı yayında hedef aldı.

"Gavurun ekmeğini yiyen gavurun kılıcını çalar" diyen Erdoğan şu ifadeleri kullandı:
"Yeter artık bu millete kılıç çaldığın. KPSS sorularını çaldınız. Millet zekatını, sadakasını, kurbanını çaldılar. Milletin çoluğunun , çocuğunun rızkını çaldılar. Suriye'deki kardeşlerimize gönderdiğimiz yardımların önünü kesip, onların hayatlarını çaldılar. Utanmadan, sıkılmadan bayır bucak Türkmenlerine gönderilen yardımlarla ilgili spekülasyonlara girdiler. Casusluktur, ajanlıktır, bunun hesabını da verecekler. Düşün artık milletin yakasından. Kamikaze gibi saldırıp durduğunuz yer, bilesiniz ki, hani Yahya Kemal diyor ya, 'Galip et çünkü bu son ordusudur İslam'ın' nidasıyla sıkı sıkıya sarıldığımız Türkiye'dir. Bu vatan toprağın kara bağrında sıra dağlar gibi duranlarındır, bunu bilesiniz. Yolumuza karalılıkla devam ediyoruz. Devam edeceğiz ve asla bunlara böyle bir tavizi vermeyeceğiz"
Etiketler

Yorumlar

kemal :

evet... hesap verecek birileri var ama o da kumpasçılar ve ona ne istedilerde vermedik diyenler olacak

misafir :

bunca insanın günahı ve vebali kimin boynunda acaba..............kulun hesabı varsa yaradanın da hesabı vardır ,,,,,,,,,,,,,,;ve yaklaşıyor merak etme..y******d

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar