banner864

Erdoğan'dan saldırı açıklaması: 25 terörist... 11 Nisan 2015, 15:45

Cumhurbaşkanı Erdoğan Ağrı'daki terör saldırısıyla ilgili açıklama yaptı. Olayı şiddetle kınadığını belirtti, "malum siyasi parti, terör örgütünün bu eylemleriyle oy toplamanın gayreti içinde. Demokrasinin yolu silahtan geçmez, sandıktan geçer" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sakarya'da katıldığı toplu açılış töreninde konuştu. Gündeminde, 4 askerin yaralanmasına neden olan, Ağrı'daki terör saldırısı vardı.

Erdoğan isim vermeden HDP'ye yüklendi. "Silahla oy toplamaya çalışıyorlar" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yine AKP Genel Başkanı gibi konuştu, seçim öncesi yeni anayasa ve başkanlık sistemi vurgusu yaptı.

Ve bir diğer konu da ekonomiydi. TÜSİAD Başkanı Cansen Başaran Symes'ın, yükselen enflasyon hakkında yaptığı olumsuz konuşmayı eleştridi Erdoğan.

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorumlar

Kemal Bayhan :

yani 25 teröristin hakkından gelinemiyor,çatışmalar hala sürüyor öylemi? memleketi bu hale getirenler utansın, eğer utanması varsa eğer. pişkinlik dizboyu.

Burhan Güner :

askerlerimizin ve vatandaşımızın can güvenliği pkk nın insafına ve demokrası anlayışına bırakılamaz.hükümet ve devletimiz artık şikayet etmeyi bırakıp icraatını göstersin şu pkk lılara

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar