banner864

Erdoğan'dan sert açıklama! 23 Temmuz 2015, 00:07

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde 2 polisimizin PKK tarafından şehit edilmesiyle ilgili açıklama yaptı. Erdoğan, "Terör örgütü PKK tarafından iki polisimizin öldürülmesini şiddetle lanetliyorum" dedi. PKK'nın alçakça cinayetlerinin görmezden gelindiğini vurgulayan Erdoğan, "Söz konusu terör örgütünü neredeyse şirin göstermeye yeltenmeleri, niyetlerinin ne olduğunu açıkça göstermektedir." ifadelerini kullandı
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde 2 polisimize yönelik PKK saldırısıyla ilgili açıklama yaptı.

Cumhurbaşkanlığı'nın resmi internet sitesinde yapılan yazılı açıklamada, "Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde terör örgütü PKK tarafından iki polisimizin öldürülmesini şiddetle lanetliyorum." ifadelerine yer verildi.

İsim vermeden HDP'yi eleştiren Erdoğan, "Bazı kesimlerin, iki polisimizin şehit edilmesini üstlenen PKK'nın alçakça cinayetlerini görmezden gelmeleri, söz konusu terör örgütünü neredeyse şirin göstermeye yeltenmeleri, niyetlerinin ne olduğunu açıkça göstermektedir." dedi.

HDP Eş Genel Başkanı Fien Yüksekdağ'ın "sırtımızı YPG'ya yasladık" sözlerine atıf yapar Erdoğan, "Sırtını terör örgütüne dayadığını alenen ifade eden çevrelerin PKK’nın vahşi terör eylemleri karşısında sessiz kalması, yaptığı saldırıları kınayacak cesareti bile gösterememesi, utanç verici bir durumdur." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

M.Ali Dandan :

élene rahmet, yaraliya acil sifalara falan eyvAllah da;Milletion birlik ve beraberligine kastedenlere ne adina olursa olsun izin verilmeyecektir isi ise sizi ve bu hükümeti çoktan asmis durumdadir.Yani bu sizin isteyip istemeyisine bakmaz,kusara kalmayin ama, yapacaginiz bir sey kalmamistir. Ve yine yani analarin aglayip aglamamasi gibi...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar