banner864

Erdoğan'dan sert sözler: Haddini bilsin, olay budur! 30 Temmuz 2015, 08:49

Çin'in başkenti Pekin'deki temaslarını sürdüren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, gazetecilere önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından satır başları:

ÇİN’DEKİ İSLAM TEMSİLCİLERİNİ KABULÜ
- Bize verdikleri rakamlar umut verici. Burada 35 bin cami olduğunu kendilerinden öğrendik. Bu mutluluk verici. Bu verdiklerini ben bir müjde olarak kabul ediyorum. Kendilerine aranızdaki birlik beraberliği, ülkenin birlik beraberliğine yansıtmanız çok önemli olacaktır.
Temenni derz ki büyüne Çin içinde Müslümanların aldıkları yer de doğru orantılı olarak devam etsin.

SELAHATTİN DEMİRTAŞ’IN “SALDIRILAR SARAY’DA PLANLANDI” İDDİALARI
- Bu aslı astarı olmayan terbiyesizce bir ifadedir. Biraz ağır olacak ama Cumhurbaşkanlığı makamının bu tür densizliklere alçaklıklara düşmeyecek kadar yüksek bir makam olduğunu söylemek isterim. Bu ifadeleri kullanan şahıs 50 kişinin öldüğü katliamın baş sorumlusudur. Şu ana kadar dokunulmazlık altında bu süreci getirmiştir lekelemiştir.

- Avrupa ve ABD’nin terör örgütü olarak nitelediği PKK’ya karşı bir tavır ortaya koyamamaktadır. Abisi dağda yetişmiş biridir halen de dağda. Kendisi de fırsatı bulunca oraya koşar. Bunların ağzından çıkan sözleri duyması lazım. Haddini bilsin derim, olay budur.

Yorumlar

Baskan :

Sen ne Zaman haddini bilecen? Ne güzel isler yapiyordunuz beaber,o senin önünde kalkiyordu, Güclü lider diyordu. ABD ye memnuniyet gösterisi icinmiydi bunlar. Simdi degistiniz? Selonun yerini kim Aldi bilmiyorum ama kuskularim var.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar