banner864

Erdoğan hakkında yeni gelişme 28 Mart 2014, 12:21

Tayyip Erdoğan’ın ses rahatsızlığı sebebiyle programını iptal ettiği ve mitinglerine katılamayacağı açıklandı.
Erdoğan'ın sesi kısılınca, miting programlarına katılmama kararı çıktı. Erdoğan, AKP'nin Konya ve Kayseri mitinglerine katılmayacak, İstanbul'da dinlenecek.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Engin korkmaz :

Ataturk gelecegi goren insandi dedigi gibi gelecekte bizi cumhuriyetten mahrum edecek bedhahlar cikacaktir demisti cikti cahil gerici yobaz zihniyetleri toplumdan ayiklamak butun aydinlarin ve vatan sevenlerin isi turk toplumu cahil olamaz kara duzeni yikmamz lazim o zaman butun halk lar guzel yasar tesekkurler

ada :

tüm dünya bizi parmakla gösteriyor.rezil rüsvah olduk dosta düşmana.üç çocuk türküsü tutturdunuz.yarı aç,yarı tok büyüttüğümüz çocuklarımızı savaşlarda harcamak için mi?

oncu genç :

geçmis olsun. akp hukumetinin hedefi belli suriye ye girip..hatasini telafi etmek...seçimde birinci parti çikarsa...suriye ye girebilir, ve kaybettigi itabirani kazanmak için bir delilik yapabilir.

Aysel Ehrhardt :

gelmis gecmis iktidarlarda siyaset bu kadar kir,pas tutmamisti. türkiyede bu iktidarla birlikte sanki türkiye üzerine ölü topragida atildi. umuyorum türkmilleti sagduyusunu iyi kullanir.

bengu :

Gercektn cook haklsnz hc bi durumda bnde bunlara oy vermm

AVUKATMUHARREM :

türk siyasi tarihi hiç bu kadar belirsiz olmamıştı. etraf toz duman kimse doğru yerde durmuyor. kimin ne olduğu belli değildir. türk milletinin üzerinde kara bulutlar dolaşıyor.

Timur :

sesi kesildi; akp'nin sesinide artik türk milleti kesecek, dünyaya rezil olduk, dünya medyasini okuyanlar nasil rezil oldugumuzu her saat okuyorlar ! böyle hükümeti tanri hiç bir millete nasip etmesin..su ekmek yerim fakat bunlara oy vermem arkadaslar !

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder