Erdoğan hastalandı! 28 Nisan 2013, 20:35

Başbakan Tayyip Erdoğan'ın dün gece saatlerinde aniden rahatsızlandığı öne sürüldü.
İddiaya göre, İstanbul Dolmabahçe'deki çalışma ofisinde bulunan Erdoğan'ın, katılması beklenen bir düğün programı da son anda iptal edildi. Misafirlere Erdoğan'ın rahatsızlandığı açıklandı.

Başbakan Erdoğan dün İstanbul'da bazı temsalarda bulundu.

Sabah saatlerinde  Haliç Kongre Merkezi'nde MÜSİAD Genel Kurulu'na katılan Erdoğan, saat 16:00'da Bosna Hersek Cumhurbaşkanlığı Konsey Üyesi Bakir İzzetbegoviç ile görüştü. Erdoğan bu görüşmenin ardından Dolmabahçe'deki çalışma ofisinden ayrılmadı.

Zira Erdoğan'ın saat 20.30'da Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi'nin kızının düğün törenine katılması planlanıyordu.
Dolmabahçe'deki Çalışma Ofisi'nin hemen yanındaki Shangri-La Bhosporus Otel'de yapılan düğün, Erdoğan'ın gelişiyle birlikte 20.30'da başlayacaktı. İddiaya göre, Erdoğan ani bir rahatsızlık geçirdiği için, düğün programı son anda iptal edildi.

Anlatımlara göre, Erdoğan'ın özel korumaları, önceden gelerek düğünün yapılacağı otelde güvenlik önlemleri aldı. Önlemlerin tamamlanmasının ardından, korumalar da Erdoğan'ın gelişini beklemeye başladı. Bu sırada giriş müziği de çalındı.

Herkes Erdoğan'ın geleceği anı beklerken, ani bir gelişme yaşandı. Başbakan Erdoğan'ın korumaları bir anda düğünün yapıldığı salondan ayrıldı. Davetlilere, Erdoğan'ın rahatsızlandığı, ayrıca bir cenaze haberi aldığı için düğüne katılamayacağı bildirildi.

Erdoğan'ın bugünkü programının boş görünmesi ve kameralar karşısına geçmemesi de dikkat çekti.
Etiketler

Yorumlar

gezi :

takım tutar gibi körü körüne parti tutuyosunuz.kimin ne yaptığı önemli değil sizin için.terör örgütüne bu kadar yüz verirsen dahasını ister.ayrıca hiç yediklerini de saymıyosunuz akp dekilerin.sizin gibi müslümana yazıklar olsun.en kısa zamanda halkımız kurtulur inş

nazm can :

elbet çıkacak bu milletin ahı anaların ahı .6 yiğidin hesabını elbetki verecek,inşallah ölmezde sürünür.

MEHMET KAYA :

akrep sıkışınca kendini sokarmış bu milletin ahı, gözyaşı var ilahi adelet yerini bulacak analar babalar ağlıyor elbet mevlam duyacak

murat mertol :

heryer taksim, heryer direniş...

aydın şen :

bir ülkenin başbakanının nerede olduğunu açıkça söylemesi şeffaflıktır başkalarını sçlaması da yersizdir

serdar vatansever :

bugün 7 ağustos,haberi görünce merak ettim,başbakanın hastandığını üzülerek okudum.daha önce okuduğum habermiş meğer.öyle yok kısadan bizi bırakıp gitmek,daha yüce divana çıkacağız bay başbakan,işlediğin büyük suçların hesabını vereceksin.küçük suçlarını alicenap türk milleti affeder korkma.

Misafir :

gizli görüşmelerin yapılabilmesi için çeşitli bahanelere başvurulabilir.

Tezel Ahmet :

hukumet... istifa...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar