banner864

Erdoğan'ın o sözlerine muhalefetten tepki 30 Mart 2015, 13:27

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "AKP'nin seçim bildirgesini okudum, kanaatlerimi ilettim" dedi, muhalefetten tepki geldi. CHP'li Gürsel Tekin, "Bu kadar tarafsız bir cumhurbaşkanı var" yorumunu yaptı. MHP'li Oktay Vural da "Türkiye'nin Cumhurbaşkanı olmadığını ortaya koydu" ifadelerini kullandı.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, "AKP'nin seçim bildirgesini okudum, kanaatlerimi ilettim" dedi, muhalefetten tepki geldi. CHP'li Gürsel Tekin, "Bu kadar tarafsız bir cumhurbaşkanı var" yorumunu yaptı. MHP'li Oktay Vural da "Türkiye'nin Cumhurbaşkanı olmadığını ortaya koydu" ifadelerini kullandı.Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AKP'nin seçim bildirgesini okuduğunu ve kanaatlerini aktardığını açıkladı, partilerden art arda tepkiler geldi.

Hürriyet gazetesine konuşan CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, "Bu kadar tarafsız bir cumhurbaşkanı var. Bu durumda, elbette kendisine seçim bildirgemizi göndereceğiz. MHP ve HDP de göndersin. Bakalım testi geçebilecek miyiz?" dedi. 

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural da "kendisini Türkiye'nin Cumhurbaşkanı olmadığını ortaya koydu" ifadelerini kullandı.

HDP Grup Başkanvekili Pervin Buldan da Erdoğan'ın sözlerine "Cumhurbaşkanı değil, AKP'nin başkanı" sözleriyle tepki gösterdi.

ulusalkanal.com.trEtiketler

Yorum Gönder