banner864

Erdoğan net konuştu: Mossad'la işbirliği içindeler 31 Ocak 2015, 17:24

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, daha önce işaret ettiğini bu kez açık açık söyledi. Erdoğan, "Paralel yapı MOSSAD'la iş birliği yapıyor" dedi.

"MOSSAD'la işbirliği içindeler" paylaşan: ulusalkanal
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, katıldığı Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Genel Kurulu'nda "Hala bu yapının MOSSAD’la işbirliği tuttuğunu göremiyorlarsa yazıklar olsun"açıklamasını yaptı. Erdoğan, daha önceki konuşmalarında dolaylı olarak işaret ettiği işbirliğini bu kez açık açık söyledi.
Eski TÜSİAD Başkanı Haluk Dinçer'in "muhatabımız Cumhurbaşkanı değil" ifadeleri tartışma konusu olmuştu. Erdoğan TÜSİAD'a da bir kez daha yanıt verdi.
Erdoğan, "Kim bilir onların da belki montajı vardır. Muhatapları cumhurbaşkanı değilmiş. Sen kimsin ya, sen kimsin. Bu fakiri milleti muhatap görmüş. Sen beni muhatap görsen ne yazar, görmesen ne yazar.." diye konuştu.
Erdoğan, Başkanlık sistemi için gerekli olan yeni anayasanın da bir an önce yapılmasını istedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Şahsine çiftçi :

hiç bir partiyi savunmuyorum .bu mossat nedir? Yahudi gizli servisi .peki yahudi büyük cesaret ödülünü dünyada yahudi olmayan ve bunu alan ilk devlet adamı kim? Rte değilmi peki sena neden bu ödülü verdi yahudiler ? Birde bunu bize açıklasan da bilsek .

E. Özaydin :

biz ulus olarak ! aziz nesin in "ah biz essekleri " oynadik , o bitti !.. simdi ise "deliler bosandi" yi oynuyoruz !,, insallah o da bitecek , huzura kavusacagiz , ama umarim az zararla olur

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar