banner864

Erdoğan, Özel'e kol kanat gerdi! 22 Ekim 2013, 12:59

Başbakan Erdoğan Meclis grup toplantısında gündemin sıcak başlıkları hakkında konuştu. Erdoğan açılım kapsamında İmralı ziyaretlerinbe değindi.
Başbakan; "İmralı'ya kim gider kim gitmez bunun kararını hükümet verir, yeri gelir gönderilir yeri gelir gönderilmez." dedi.

Başbakan konuşmasında Balyoz karraları sonrası silah arkadaşlarının eleştirilerine hedef olan Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i savunmaya geçti. Erdoğan "Memnun olduğumuz teknokratımıza memnun olduğumuz bürokratımıza sonuna kadar sahip çıkarız. Genel kurmay başkanı ilgilenmiyor diyorlar. Nerden biliyosun ilgileniyor ben bilirim."

Erdoğan Suriye politkası nedeniyle yoğun eleştiri alan MİT müsteşarı Hakan Fidan'a sahip çıktı. Başbakan: "Kimse TSK'yı zan alttına sokma gayretine girmesin. Aynı şey istihbarat örgütlerimiz için geçerli." ifadelerini kullandı.

Başbakan 3. köprü ve Odtü'ye yapılan yol nedeniyle ağaç kesilmesini eleştirenlere yüklendi. Erdoğan, "200 bin ağaç kesersin 3 milyon ağaç dikersin, sizin gözünüz kör be. Yolun önünde cami olsa biz o camiyi yıkarız gideriz başka yerde inşa ederiz."dedi.
 
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

serkan acarel :

camiyi yikan, sakina müslümanliktan bahsetmesin ! sayin padisahim siz yanlis bir müslüman oldugunuzu coktan cözdüm de, ama senin kindar nesilin daha halen gercegi göremiyorlar, sorun at gözlügü !

serkan acarel :

sirf laf, o 3 milyon diktigin agac nerde, göremiyorum da, soruyum dedim sayin padisahim ?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder