banner864

Erdoğan, PKK ile müzakereyi reddetti; “Gözünüze dizinize dursun“ 28 Eylül 2013, 16:01

Başbakan Tayyip Erdoğan, Pazartesi açıklayacağı yeni açılım paketiyle ilgili konuştu. Erdoğan, "Paket İmralı'nın talimatıyla yapıldı" eleştirilerine yanıt verdi, "Gözünüze dizinize dursun" dedi. Erdoğan, henüz açıklamadığı pakete destek istedi.
Başbakan Tayyip Erdoğan, Kırşehir'deki Ahilik Haftası etkinliklerinde, açılım paketiyle ilgili konuştu. Erdoğan, açılım paketine karşı çıkanların "müzmin muhalif" olduğunu ileri sürdü.

Tayyip Erdoğan, açılım ile ilgili gelişmeleri, alıştıra alıştıra gündeme getirdiklerini belirtti.

Devlet imkanlarıyla düzenlenen etkinlik, AKP mitingine dönüştü.

Akil adam olarak bilinen TESK Başkanı Bendevi Palandöken, törende Erdoğan'a hediye verdi ancak kutu boş çıktı.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Serkan Acarel :

bu padisah 12 senedir ne yapti biliyormusunuz, bir taraftan a dedi, öbür taraftan b yi uyguladi. inanmayin buna, cünkü düpedüz her gün yalan söylüyor, bu kesin.

Ataturk1 :

halkda sizi alistira alistira iktidardan uzaklastirmaktadir. verilen kutu, akp'nin tc halkina armagan ettigi paketlerin simgesidir, tesk baskani'na bu guzel hediyeyi basbakan'a verdigi icin tesekkur ederiz.

TC Kiz :

basbakan a yakismayan bu varlik kendini iyice birsey zannediyor ne gunlere kaldi turkiyem ve halki..bizim gozumuzde hic bir onemi olmayan sadece su andaki iktidari cok kotuye kullanan bunlar tarihin yuzkarasi olarak coplukte adlari bile anilmayacak. gecmisteki kotu politkicilara bakin hangisinden soz ediliyor, anilanlar tarihin kahramanlari olanlardi, sevgili saygi duydugumuz ataturk umuz gibi.

ac.cr :

tarihin cöplügüne gömülecekler,..ne derse desin ne yaparlarsa yapsinlar..vatan hainlerinin tek atilacagi yer tarihin cöplügüdür..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar