banner864

Erdoğan şimdi de "Kovun" dedi 19 Mayıs 2014, 21:18

Başbakan Tayyip Erdoğan, gazeteciler Yılmaz Özdil ve Yazgülü Aldoğan'ı hedef gösterdi, iki gazetecinin kovulmasını istedi. Özdil ve Aldoğan, haklarında kara propoganda yapıldığını vurguladı. Gazeteci Yılmaz Özdil, "Orada insanları öldürdüler. Şimdi bunu kapatmak için kara propoganda yapıyorlar" diye konuştu.

Erdoğan şimdi de "Kovun" dedi paylaşan: ulusalkanal
Başbakan Tayyip Erdoğan, gazeteci Yılmaz Özdil'i bu sözlerle hedef aldı. Erdoğan'ın hedefindeki bir diğer isim de, gazeteci Yazgülü Aldoğan'dı.

Erdoğan iki gazetecinin kovulmasını istedi.

Yılmaz Özdil Başbakan'a anında yanıt verdi, "Kendi söyledikleri lafları bize mal ediyorlar. Orada insanları öldürdüler" dedi. Yazgülü Aldoğan da saldırılardan korkmadığını kaydetti.

İki gazetecinin hedef gösterilmesine Gazetecilere Özgürlük Platformu da tepki gösterdi. Yazılı açıklamada, "yaşanan felaketlerde siyasi sorumluluk alamayanların, medyanın sorumluluğunu sorgulamaya kesinlikle hakkı yoktur" denildi.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

savas kurun :

Yazik koskoca turkiye cumhuriyeti Devleti erdoganin oyuncagi olmus

erol dülgeroğlu :

hükümet görevini yapmayıp 301 kişininölümüne davetiye çıkarıyor birde martta denetledik diyor demekki görevlerini yapmamışlarki vatandaşlarımızın ölümüne sebebiyet vermişler siz önce hükümet olarak gereken bakanlıklar görevlerini yapmamalarından dolayı göz göre göre ölüme davetiye çıkartmışsınz şimde kalkıp görevini yapan gazetecileri işine gelmediğinden patronların işinden lkovmasını istiyorsun önce sen kendi görevini yapki başkalarına laf söylemeye hakkın olsun pişkin hükümetin dikkatine

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar