Erdoğan'a 18 milyon dolara 1 gemi daha 17 Şubat 2015, 14:43

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın ailesine ait filoya yeni bir gemi daha katıldı. Erdoğan'lara ait BMZ Denizcilik Şirketi, M/T Shovket Alekperova isimli nehir tankerini 18 milyon dolara satın aldı.
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan, oğlu Bilal Erdoğan ve eniştesi Ziya İlgen'in ortak olduğu BMZ Group Denizcilik Şirketi filoya bir gemi daha kattı. Şirket, M/T Shovket Alekperova isimli nehir tankerini 18 milyon dolara satın aldı.
Deniz Haber Ajansı'nın haberine göre, gemi Malta merkezli Armada Voyager Seven Şirketi'nin mülkiyetinde bulunuyordu. Shovket Alekperova ismli tanker, 2014 yılında Beşiktaş Tersanesi'nde inşa edildi. Gemi, 140 metre boyunda, 16 metre genişliğinde ve 7 bin 100 ton kimyasal ürün taşıma kapasitesine sahip.

Erdoğanlara ait şirketin daha önce sipariş ettiği 5 tankeri iptal ettiği, filoyu büyütmek için yaş ortalaması 2 olan ikinci el tankerlere yöneldiği ifade edildi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

E.Özaydin :

yine tayyip bey ailesi bir gemicikle bereketlendiler , allah devletin ve milletin ganimetini tayyip bey in ailesinin üzerinden hic eksik etmiyor

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar