Erdoğan'dan ABD'li savunma 04 Şubat 2015, 20:10

Ak Saray'da TESK heyetini kabulünde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başkanlık sistemini ne kadar arzuladığını açık açık ifade etti. "İleri demokrasi örneği gösterilen Amerika ne ile idare ediliyor" diye soran Erdoğan kararı 7 Haziran'da milletin vereceğini söyledi.

Erdoğan'dan ABD'li savunma paylaşan: ulusalkanal
AK Saray'da, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken ve beraberindeki heyeti kabul eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşmasının büyük bölümünü Başkanlık sistemine ayırdı.

Başkanlık sisteminin Türkeş, Özal ve Demirel tarafından da savunulduğunu belirten Erdoğan, diktatörlük eleştirilerine yanıt verdi.

Erdoğan tartışmaya açtığı Başkanlık sisteminin doğru anlaşılamadığını söyledi.

Erdoğan konuşmasında Amerika'yı örnek gösterdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 7 Haziran seçimine dikkat çekti.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

ali :

Sonuc itibari ile kendi ailemde chp li hain (akp) li,mhp li, ayrica pkk li enistem var ben isci partisini osman pamukogluna destek vermemesi uzerine sahsen sildim... Yani Türkiye 20 tane nukleer atacaksin hic bir canli turu kalmayacak! Herkes Türklere karşı işci partisi dahil... Siginacak milli partiler Atatürk diyerek pirim yapiyor Türkler birleşmeyi bilmiyor... Burası Türk devleti hatici millete mensup olanlar gayri muslimdir bu topraklar mozaik millet degildir Türkler de her Atatürk diyen yada allah diyene kendini satiyor! Mhp nin baskani homo... Ne bicim bir ulke oldu öggg

Sibel Erden :

birileri resmen görevli ve suc isleniyor! pkk`ci cem özdemir söylemisti: amerika, r.t. erdogana birdaha bir sans taniyacakmis. buna ab`de katilacakmis. bop devam isliyor. yeni türkiye bunlarin adlandirilmasi`dir ve esit dir parcalanmis bir türkiyeìle. verilen sözler yerine getirilsinmis.

misafir :

amerika yahudi lobisi tarafından yönetiliyor beyefendi.senato kimlerden oluşuyor bir bak.

Cem Hayrullah Özbudun :

bugün amerika hitler'in almanyası tarzında yönetilmekte. muhterem ne kadar buna özense de...türke bu yakışmaz. hürriyet ve bağımsızlık bizim karakterimizdir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar