banner864

Erdoğan'dan çok sert açıklamalar 05 Mart 2014, 15:35

Başbakan Erdoğan, 17 Aralık süreciyle ortaya çıkan devlet krizinde yeni bir aşamayı dillendirdi. Erdoğan, Gülen cemaatine yerel seçimlerden sonra operasyon yapılacağını söyledi. Operasyon tarihi için 30 Mart yerel seçimlerden sonrasını işaret eden Erdoğan, "hazırlıklarımızı yaptık, hiç kimsenin yaptığı yanına kar kalmayacak" dedi.
Gülen cemaatine yönelik operasyon tarihi ertelendi. Başbakan Erdoğan, adımların 30 Mart'taki yerel seçimler sonrası atılacağını açıkladı.

Erdoğan, operasyonun ipuçlarını da verdi.

Erdoğan, Niğde ve Osmaniye mitingi dönüşü de uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Erdoğan, Fethullah Gülen'in örgüt şemasında "kainat imamı" olarak geçtiğini belirtti.

"Hesaplarını Türkiye'ye Humeyni gibi dönmek üzerine kurmuşlar. Mesih diyorlar, mehdi diyorlar. Bütün bunların hepsini söylüyorlar. Örgütün şeması elimizde. Kainat imamı diye başlıyor. Altta kıta imamları. Mesleki imamlar... Aklınızın, hayalinizin almayacağı şeyler"

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

türk :

sen de 12 senedir demiyor muydun

Ayten arslan :

O kadar yalan söylüyorki dediģi hiç birşeye inanmiyorum, Önemli açiklamalari hep balon çikti.. sanirim mehdiligi kaptirmiş diye köpürüyor. Bu savaşta kaybeden tayyip olacak.:)

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder