banner864

Erdoğan'dan korku konuşması 03 Kasım 2013, 21:11

Başbakan Erdoğan yerel seçimler öncesi partililerle Kızılcahamam'daki istişare toplantısında buluştu. Erdoğan partisine ve kadrolararına güçlenen halk hareketinin karşısında durabilmesi için cesaret vermeye çalıştı.
Başbakan Haziran'dan bu yana alanları dolduran milyonlara hakaret dolu sözler söyledi.

Başbakan Suriye krizine de değindi, Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad'a "yezid" yakıştırması yaptı.
 
ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Saban Capulcu :

bütün dünya basini erdoganin hitlerden cok daha tehlikeli oldugu görüsünde. sayet önlem alinmaz ve iktidardan uzaklastirilmazsa basta kendi ülkesi türkiyenin ve ortadogunun kangölüne dönmesi kacinilmaz deniyor.

Veli Yıldırım :

Tanrım bu Adamı bizden uzaklaştır,

erkan özgün :

esas yezitleri bu millet iyi biliyor..

Ümit Kaya :

tam bağimsiz türki̇ye !

Saban Capulcu :

ey türk gencligi! birinci vazifen bu adami t.c. devletine ve türkiyeye daha fazla zarar vermeden biran önce iktidardar uzaklastirmaktir.

Sami ÇETİNKAYA :

i̇ktidar olmak demokrasiyi araç gibi kullanıp muhalefetin sesini kısmak, hemokratik haklarını yok etmek demek değildir. i̇ktidar olmak hizmet etmek demokrasiyi koruyup geliştirerek şerefli olmak demektir. demokratik mücadeleleri baskı ile engellemek despotca yönetmeye kalkışmakla şerefli asla olunamaz. despot yönetime bilinçli olarak biat etmekle hiç şerefli olunamaz gerçek şerefliler haksızlık karşısında deswpot ve otoktatik yönetimlere baş kaldırık demokratik haklarını kullanarak demokratik muhalefet görevini yapanlardır. bilerek muhalefet etmeyenler dilsiz şeytan olan teslimiyetçi, çıkarcı, değersiz insanlardır.

serkan acarel :

padisahim asil siz korkmaniz lazim, cünkü bu sanli türk gencleri sizi yikacak yakinda.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar