banner864

Erdoğan'dan muhabire bayram harçlığı! 15 Ekim 2013, 17:29

Başbakan Tayyip Erdoğan bir gazeteciye bayram harçlığı verdi. İlginç talep TGRT muhabirinden geldi. Muhabir, "Babamın yerine bayram harçlığımı sizden almak istiyorum" dedi. Erdoğan ise cebinden çıkardığı 200 lirayı muhabire uzattı. Bayramın ilk günü basına harçlık veren tek kişi Erdoğan olmadı...
Başbakan Erdoğan TGRT muhabirine bayram harçlığı verdi.

Erdoğan, Bayram namazını Ataşehir'de bulunan Mimar Sinan Camii'nde kıldı. Namazın ardından cami önünde basının sorularını yanıtladı. Başbakan'ın konuşması tam bitmişti ki, TGRT muhabiri Sultan Akten Erdoğan'dan ilginç bir talepte bulundu.
Başbakan, kendisinden bayram harçlığı isteyen muhabire 200 lira uzattı.

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek de Erdoğan'ın yolundan gitti.

Bakan Şimşek Batman Yeni Kültür Merkezi'nde düzenlenen resmi bayramlaşma törenine katıldı. Çocukların yanı sıra orada bulunan gazetecilere de 5'er lira harçlık verdi.

Ardından harçlıkları 10 liraya çıkardı.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Timur :

su yalakalara bir bakin... kitap okumayan basbakani ordinaryüs gibi dikkate aliyorlar, ne derse gülüyorlar ülke batmis güneydogu gitmis bunlar millet ile dalga geçiyorlar.

serkan acarel :

vatan sever herkezin bayramini kutluyorum,

mdd :

haberin başlığı "basına harçlık " değil "yandaşa harçlık" olmalıydı.

mdd :

meslekdaşım diyemiyeceğim şahsın bedeli 200 tl imiş.

TC Ata :

tayyip bu harcliklari babasinin kesesinden mi verdi. kandirilmis basin uc bes kurus paraya gulumsuyor hallerine bakin, vatanlarini kuruslara satan ac basin.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar