Erdoğan'dan Süleyman Şah açıklaması! 03 Ekim 2014, 16:45

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan bayram mesajı yayımladı. "Hiç bir ülkenin, iç işlerinde de, topraklarında da, gözümüz yok" ifadelerini kulanan Erdoğan, "bölgedeki krize de seyirci kalmayacağız" dedi.

ERDOĞAN'DAN BAYRAM MESAJI paylaşan: ulusalkanal
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan bayram mesajı yayımladı. "Hiç bir ülkenin, iç işlerinde de, topraklarında da, gözümüz yok" ifadelerini kulanan Erdoğan, "bölgedeki krize de seyirci kalmayacağız"  dedi.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan bayram mesajı yayımladı.

Erdoğan, Türkiye'nin istikrar ve güven içinde olduğunu söyledi.

Erdoğan konuşmasının büyük bölümünü komşu ülkelerde yaşanan gelişmelere ayırdı.
"Biz bölgemizde barış istiyoruz, huzur istiyoruz, güvenlik ve refah istiyoruz. Bölgemizdeki hiç bir ülkenin, iç işlerinde de, topraklarında da, gözümüz yok.  Ancak, bölge krizlerle çalkalanırken, kan ve gözyaşı sel olup akarken, masum çocuklar, kadınlar, masum insanlar toplu halde öldürülürken; milyonlarca insan, evinden, barkından, toprağından tehcir edilirken, bizim tüm bunlara seyirci kalabilmemiz elbette mümkün değildir."

Tayyip Erdoğan yazılı mesaj ile  Süleyman Şah Saygı Karakolu personelinin bayramını kutladı. Erdoğan, "Süleyman Şah Saygı Karakolu’nda yalnız olmadığınızı, milletin bizzat kendisinin ve hayır dualarının her an sizlerle birlikte olduğunu bir kez daha teyit etmek isterim. Yine bilmenizi isterim ki, gerektiğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz tereddüt etmeden ve bir an bile gecikmeden yanıbaşınızda olacaktır." dedi.

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar