Erdoğan'ı F tipi'nin dinlediği ortaya çıktı 16 Ocak 2014, 20:27

Karşılıklı kaset savaşları sonunda, Başbakan Tayyip Erdoğan'ın telefon konuşmaları da yayınlandı. Yani Erdoğan'ın telefonlarının Fethullahçılar tarafından "dinlendiği" anlaşıldı. Oysa, Erdoğan'ın daha önce sızdırılan telefon konuşmaları nedeniyle İşçi Partisi, Ulusal Kanal ve Aydınlık Gazetesi yöneticileri 4 yıldır tutuklu.
Önce Fethullah Gülen'in, ardından Başbakan Tayyip Erdoğan'ın telefon konuşmaları servis edildi.

Yolsuzluk soruşturması kapsamında Erdoğan'ın konuşmalarının da Fethullahçılar tarafından kaydedildiği ortaya çıktı.

Erdoğan'ın telefonlarının uzun süredir belli merkezler tarafından dinlendiği biliniyordu.

26 Mart 2009 tarihinde bütün gazetelerin Ankara temsilcilikleri ve üst yönetimlerine Erdoğan'ın ses kayıtları internet üzerinden servis edilmişti. Aydınlık Dergisi o konuşmaları Kasım 2009'da yayınladı.

Bir anda konuşmaların Ergenekon tarafından kaydedildiği propogandası yayıldı.

Aydınlık Genel Yayın Yönetmeni Deniz Yıldırım ve Ulusal Kanal Haber Müdürü Ufuk Akkaya bir operasyonla tutuklandı. Deniz Yıldırım bu nedenle 4 yı 2 aydır tutuklu.

Aynı iddiayla İşçi Partisi yöneticileri Mehmet Bedri Gültekin ve Erkan Önsel ile Ulusal Kanal Genel Yayın Yönetmeni Turhan Özlü de tutuklandı. 3 isim 2 buçuk yıldır Silivri Cezaevi'nde.

Ancak son gelişmeler, bütün iddiaları çürüttü. Ortaya çıkan bu dinleme kayıtları, "Ergenekon Tayyip Erdoğan'ı dinledi" iddialarını çürttü.

ulusalkanal.com.tr
 
Etiketler

Yorumlar

hasan tahdin :

Ergenokon Ihanet sebekesi tarafindan uydurulup yurutulenbir komediye verdikleri bir addir.

Tulin ak :

Tayip erdogan kendi oglunu kalkan oluyorsa birazda hapisteki masum askerlere kalkan olsa o zaman benim basbakanim derim nerde

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar