banner864

Erdoğan’ın kolundaki bir ev fiyatında olan saatleri Kim aldı? 08 Mayıs 2014, 10:00

Kamuoyu, Zafer Çağlayan’ın Reza Zarrab’dan hediye aldığı ileri sürülen saati konuşurken Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar Tayyip Erdoğan’ın yine servet değerindeki saatlerini yazdı.

Erdoğan'ın kolundaki saatleri "kendisi mi satın aldı, yoksa birileri mi hediye etti?" soran Önkibar, "Delik ayakkabı ile siyasete girmekle övünen Tayyip Erdoğan bu soruyu derhal yanıtlamak zorundadır!" dedi.

Sabahattin Önkibar'ın bugünkü yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Kamuoyu, Zafer Çağlayan’ın Reza Zarrab’dan hediye aldığı ileri sürülen saati konuşurken Tayyip Erdoğan’ın yine servet değerindeki saatlerini nedense unuttuk.

Oysa Erdoğan’ın kolundaki pahalı saatler fotoğraflı olarak basına yansımıştı ki bunlardan Frank Muller-Cintree Curvex Chronograph markalı olanının değerinin 43 bin dolar olduğunu Hürriyet muhabiri araştırmayla tespit etmiş ve bunu haber yapmıştı.

Yine Erdoğan’ın kolunda görüntülenen Ulysse Nardin markalı saatin dünyanın pahalı saatlerinden olduğu ortada.
Tam bu noktada soralım:

Zafer Çağlayan için sorulan haklı sorular Başbakan’a niye sorulmuyor?

Tayyip Erdoğan’ın bir ev ya da araba fiyatında olan kolundaki saatlerini kendisi mi satın aldı, yoksa birileri mi hediye etti?

Hayır, biz isnatta ya da bir imada bulunmuyoruz; sadece gazetecilik işimiz gereği kamu adına soru soruyoruz: O saatler nasıl edinildi?

Delik ayakkabı ile siyasete girmekle övünen Tayyip Erdoğan bu soruyu derhal yanıtlamak zorundadır!"

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

o saatler :

o saatler, yavaş da olsa, milletin bu hırsızlardan kurtulacağı zamana doğru işliyor...

Timur :

akp'li ler ters düsünür, hirsiza hirsiz degil , teröriste dost, paha biçilmeyen saatlere hediye, yani akp kötü ne yaparsa yapsin iyi der, hani beyin ters çalisiyor ya ; okumak yok yola devam !

sydneyden turan :

gerci akp li musluman kardeslerim okumaz ama avustralyada 3 bin liralik sarap icin basbakan istifa ediyor. bizim muslumanlara duyurulur.

abrek :

içki içenleri ayyaş diye kendilerince güya aşşağılarlar, ama kollarında haram paralarla alınmış saatlerle gezip o saatlerle de namaz kılmayı hak ilan ederler ha... vay be adalete bak sen hele..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar