banner864

Ergenekon ve Balyoz tertipçisi gözaltında 14 Aralık 2014, 09:17

İstanbul Eski Terörle Mücadele Şube Müdürü ve eski Hakkari Emniyet Müdürü Tufan Ergüder gözaltına alındı.

Ergüder; Ergenekon, Balyoz, Askeri Casusluk benzeri tertip operasyonlarının yapıldığı dönem Terörle Mücadelen Sorumlu İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyordu. Ergüder polis operasyonlarını yötenen kilit ekibin başında yer alıyordu.
 
 
 

Yorumlar

Vedat suren :

Ergenekon tertibi yapildiginda .keser doner sap doner gun gelir hesap demistik .siyasilere guvenip bir takim hesaplara girmeyin dedik siyasilerin bir kismi ikballeri ugruna ulkeyi ve milletini satar diye ATATURK te soylemisti biraz buyuk lafi dinleyin .keser dondu sap Döndü de hissenize sapi dustu galiba.

Kemalist Ertugrul :

Ehhh ne yapalim Hashasiler, bosuna demememisler burasi Etme Bulma Dunyasi !!!!

cenap aytepe :

sana azabın büyüğü gerek insanları ceza evinde haksız yere aileleri ile sıktın azap ettin sürüm sürüm sürün daha sonra size bu fırsatı verenlerde hesap verecek.

E:özaydin :

bunlar , kapi kullari, esas kapi us isreal , vede bunlarin oprasyonlarina zemin hazirlayan , ben bu davanin savcisiyim diyen zat tir, bun lari delilendirin diyen dir , bu bir sir degil televizyon kannalarinda günlerdir dinledik , hukuk adamlarimiz buraya kadar gitmelidir , ha gücü yetmez ise o asamadan sonrasinin halk yargilasin

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar