banner864

Ergenekon'da önemli gelişme 07 Mart 2014, 12:18

 13. Ağır Ceza Mahkemesi Silivri Cezaevine tezkere yazarak 5 yılını dolduran tutukluların tahliye dilekçesi vermelerini istedi.

5 yılını veren bütün tutuklular tahliye dilekçelerini teslim etti.

Ulusal Kanal'a konuşan, Ergenekon Davası avukatlarından Osman Aydın Şahin, "13. Ağır Ceza Mahkemesi 5 yılını dolduran tüm sanıkları bugün bırakabilir" dedi.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

İBRAHİM ELÇİ :

adalet er geç yeri̇ni̇ bulacaktir ama bunca yil i̇çeri̇de yatanlara ne deni̇lecek pardonmu suçunu kanitlayamadiğin i̇nsanlari beş yil da olsa tutmaya ki̇mi̇n hakki var sayin başbuğ gi̇bi̇ i̇nsanlari i̇çeri̇ atip pardon yanlişlik olmuş deyi̇p dişari salmak ve ülkeyi̇ bölmeye çalişan açikça pkk yandaşliği yapanlar i̇se dişarda fi̇nk atip gezi̇yor i̇lahi̇ adalet er geç hesap soracaktir..

Yurtsever Vatandas :

Peki ya Balyoz davasi? Yuzlerce masum serefli vatanseverler hapishane hucrelerinde cururken, milletin vicdani sizliyor. Tum kalpler onlarla... Tarihe kahraman olarak gecen serefli komutanlar bizler icin orada yatiyorlar. Guzel gunler gelsin, onurlu komutanlar ozgurluklerine kavussunlar artik!

horoz :

Tüm yurtseverlerin tahliyesini dört gözle bekliyoruz . Kalbim sizinle...

BALYACİ :

bu vicdansız ve haksız yargılananların hakkı ne olacak yanlarına karmı kalacak...

küçük ali-veli :

süper yupppiii kim içeri aldıysa o kahrolsun evine ateş düşsün...

Mukadder Kınıklı :

En başından duzmece gerekçelerle hapse atilan yurtseverlerin bunca süredir içeride tutulması bir hukuk cinayetidir.en kısa sürede tahliye edilmelerini özlemle bekliyoruz.

emel uzun :

seçime nekadar kaldı?

Ece sevis :

Bu kumpasların hesabı sorulmalı yoksa yitip gidenlerin kemikleri sızlar

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar