banner864

Eski Beşiktaşlı genç kaleciyi bıçaklayan kişiler yakalandı 10 Mart 2015, 14:02

İstanbul’da daha önce yaşadıkları husumet nedeniyle çıkan kavgada, eski Beşiktaşlı genç kaleciyi bıçaklayan kişiler, polis tarafından yakalandı ve adli makamlarca tutuklandı
Habip ATAMîn Sözcü'de yer alan habere göre,Sultangazi’de 28 Şubat’ta bir restoranda akrabası İsrafil Dündar’la yemek yiyen Beşiktaş altyapısının eski kalecisi Servet Dündar (16), daha önceden arasında husumet bulunan 1 kişi ve 2 arkadaşıyla tartıştı. Yaşanan tartışma kavgaya dönüştü. Saldırganlardan biri Servet Dündar’ın akrabasını yaralayarak etkisiz hale getirdi. İddiaya göre aralarında kız meselesi nedeniyle husumet bulunan Emre G. Servet Dündar’ı bıçakla, göğsünden yaraladı. Ağır yaralanan genç, Gaziosmanpaşa’daki, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kaldırıldı. 3 saldırgan ise kaçarak izlerini kaybettirdi.

ZANLILAR YAKALANDI
Sultangazi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan araştırmada, kavgaya karışan 3 kişinin kimlikleri belirlendi. Sivil ekiplerin çalışmasıyla Adem O.,(24) ve Serhat G.(22) 6 Mart’ta gözaltına alındı. Bu sezon Zara Ekinci Spor’un formasını giyen genç kaleciyi bıçakladığı iddia edilen Emre G. ise 8 Mart’ta yakalandı. Aynı gün adliyeye sevk edilen zanlı tutuklandı.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar