banner864

Eski Donanma Komutanı Güner'den çok sert sözler 25 Haziran 2014, 18:27

Türk Ordusu'nu hedef alan tertiplerle mücadele için istifa eden Eski Donanma Komutanı Nusret Güner, Türk milletinin laik ve cumhuriyetçi bir Köşk adayı beklediğini belirtti. Güner, "Küresel güçlerin oyununu sadece, 20 onurlu milletvekili değiştirebilir" dedi.
Türk Ordusu'nu hedef alan tertiplere tepki için istifa eden Donanma Eski Komutanı Nusret Güner, Cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili önemli bir çağrı yaptı.

Güner, twitterdan yaptığı açıklamada, "Küresel güçlerin oyununu sadece, 20 onurlu milletvekili değiştirebilir" dedi. "Bakalım, kral çıplak diyebilecek bir vekil çıkabilecek mi?" sorusunu da ortaya attı.

Güner, İhsanoğlu'nun adaylığını Ulusal Kanal'a değerlendirdi.

Güner, şunları söyledi: “CHP'nin böyle bir aday gösterme şansı yoktur. Böyle bir aday gösteriyorsa da CHP'nin varlık sebebi ortadan kalkmıştır demektir. Türkiye'nin yüzde 40'ı laik, cumhuriyetçi bir aday bekliyor.”

Emekli Oramiral Güner, "Meclis'teki 550 milletvekilinin de böyle bir görevi var. Eğer bunu yapamıyorlarsa o meclisi reddetmek gerek" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

MAHMUT ÇEVİK :

bu fi̇kre katiliyorum artik bu meclis milletin meclisi olmak tan çıkmıştır vatanını cumhuriyetini savunacak 20 milletvakili çıkmıyor ise orda oturanlar milletin vekili olamaz acilen yeni bir amasya genelgesi gerekir.

dr.tokuz :

metin fevzioğlu hem barolar birliği genel başkanı hem danıştay da konuşuyor başbakana gereken cevabı veriyor hem van a gidiyor,almanyaya hemde soma ya.

dr tokuz :

mualefetten hiçkimse çıkıp demiyor ki metin fevzioğlu c.başkanı olsun ancak o bizi temsil edecek güçte.her taraftan dört dörtlük.

E: öZAYDIN :

bu ülkenin hainleri kadar ; yurtsever yigitleri de var ; örnegin sinizn gibi pasam ; önününzde saygi ile egiliyorum

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar