banner864

Eskişehir Mv. Süheyl Batum: Laik, bağımsız Cumhuriyet yolunda, Atatürk’ün yolunda, el ele yürüyeceğiz 15 Şubat 2015, 16:44

Eskişehir Milletvekili Süheyl Batum, "Milli Hükümet İçin Birlik Kurultayı"na mesaj gönderdi. Batum gönderdiği mesajda, "Kurultayınız, laik, bağımsız Cumhuriyet yolunda, Atatürk’ün yolundaki el ele yürüyüşünde önemli bir adım olmuştur" ifadelerini kullandı.
Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Süheyl Batum'un mesajı şu şekilde:

Demokratik, laik, bağımsız Cumhuriyet yolunda, Atatürk’ün yolunda, hep birlikte, el ele yürüyeceğiz. Kurultayınız, bu el ele yürüyüşte önemli bir adım olmuştur. Tüm Atatürk’çüler, Atatürkçülükten, onun ilkelerinden, laiklikten, bağımsızlıktan korkmayan tüm kurumların bu yürüyüşte yan yana geleceklerine, ellerini, birleştireceklerine dair inancım sonsuzdur. 

Bu yöndeki adımınızı bir kez daha tebrik ediyorum. Çok yakında tüm Atatürk’çü güçlerin ve kurumların birleşeceğine daha çok güveniyorum.

Saygılarımla…
Prof. Dr. Süheyl Batum

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Birgül Ataolcay :

süheyl batum.birgül ayman.emine ülker tarhan.saadettin tantan.osman pamukoğlu.ilhan kesici daha ne bekliyorsunuz lütfen vatan için vatan partisine

güney çelik :

meclisteki gerçek yurtsever,cumhuriyetçi,namuslu milletvekillerini vatan partisi çatısı altında görmek istiyoruz.gel saflara ,koş saflara vatan bayrağı altına!

güney çelik :

meclisteki gerçek yurtsever,cumhuriyetçi,namuslu milletvekillerini vatan partisi çatısı altında görmek istiyoruz.gel saflara ,koş saflara vatan bayrağı altına!

Emine Şeşen :

yillardir i̇ci̇mdeki sikinti aci bugün geçer gi̇bi̇ oldu nasil da hasret kalmişiz i̇yi̇ şeyleri̇n olacağina i̇namaya. kurultaya saygı ve tebriklerimi iletiyorom

Batur Aydın :

yürü be hocam kim tutar seni yolun aydınlık olsun

Kemal :

üye olsun o zaman.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder