Evlere ahlak polisi 05 Kasım 2013, 17:20

Başbakan Tayyip Erdoğan, kız-erkek öğrencilerin birlikte kaldığı evlerin denetlendiği haberlerini doğruladı. Erdoğan, "Güvenlik güçlerimize, Emniyet'e, valiliklere gelen istihbari bilgiler var. Ve bu bilgilerden hareketle valiliklerimiz bu durumlara müdahale ediyor" dedi. Erdoğan, karma yurtların ayrılmasında kararlı olduklarını da vurguladı.
Başbakan Tayyip Erdoğan, kız-erkek öğrencilerin birlikte kaldığı evlerin denetlendiğini doğruladı. Partisinin grup toplantısında konuşan Erdoğan, "Konuştuğumu inkar etme anlayışına sahip değilim" dedi.

Erdoğan, öğrenci evlerinde kalanlar için çok tartışılacak ifadeler kullandı.

Erdoğan, valiliklerin öğrenci evlerini kontrol etmesinin "yaşam tarzına müdahale olmadığını" iddia etti.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Saban Capulcu :

olay türkiyede oldugu gibi avrupadada yanki buldu. dün cok yakinen tanidigim ve ailece görüstügümüz bir bayan söyle. bu adam her aileden 3 cocuk istemiyormuydu? derdi cocuk olunca genclerde yapiverir cocuklari ve onun kucagina birakiverir olur biter demesinmi. sonrada yahu ben saka yaptim olacagina verir dedi. bende aklimdayken yazayim dedim.

serkan acarel :

basörtü konusu bitti, simdi kiz-erkek konusu acildi. sevsinler senin gündem degistirme yöntemini.

metin :

başbakan coştu hızını alamıyor.atatürkçü gençliğe her türlü saldırıyor.gerçek yüzünü göstermeye başladı.söylediği yaptıklarıyla uyuşmuyor.hala müdahale yok diyor,ama her alana herkese müdahale ediyor.buna ikiyüzlülük denir!ne yazık ki ülkemize ve insanımıza çok zarar veriyor.halk bunu artık görmeli.

Safiye soydan :

Aaaaaaaaa

Enver :

basbakan karmakarisik,hertürlü isler nedemek bunlar ne anlam iceriyor , ne kasdediyorsunuz. herkesin aklina gelen ise bunda ne gibi bir yasadisilik, hukuksuzluk var. bu genclerin kaldigi evleri gözetleme yasal bir durummu? hangisi toplumsal moral ve etik acisindan daha dogru. bunu cevabi hemen topluma verilmeli.

Efe :

nasıl karışık işler yapıyorlarmış? el kaideciler gibi kimyasal bomba mı üretiyorlarmış?

eror :

henüz degil diyecegim amma. ne kaldiki sunun surasinda.

ela dere :

bunlar neden kızlarla evleniyor acaba konuşma yasak oturma haram okullar ayrı erkeklerle evlenseler keşke

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar